Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Morbius Yaşayan Vampir -Kan Bağları

Morbius Yaşayan Vampir -Kan Bağları

Orijinal Adı : Morbius The Living Vampire- Blood Ties

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Brendan Deneen

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Merve Çay

Sayfa Sayısı : 320

Çıkış Tarihi : Ocak 2022

58.50
Yaşayan Vampir Morbius’un laneti kana susamışlıktır. Lanetine bir çare ararken şeytani bir tarikatın yeryüzünü cehenneme çevirmesine engel olmanın da bir yolunu bulmak zorunda kalacaktır.

Kitap Hakkında


Dr. Michael Morbius, hastası olduğu ve nadir görülen ölümcül bir kan hastalığına çare ararken, insan kanına doyumsuz bir arzu duyacak şekilde kendisini lanetler ve yaşayan bir vampire dönüşür. Korkunç durumunu tedavi etmeye çalışırken, İblis-Ateşi tarikatının liderlerinden Catherine’in kız kardeşi Amanda Saint’le dost olur. Zehirli-Tarlakuşu olarak da bilinen Catherine Saint’in iki amacı vardır. Cehennemin bütün güçlerini yeryüzüne salmak ve Morbius ile Amanda’yı öldürmek. New York’a kadar tarikatın izini süren Morbius ve Amanda, ne pahasına olursa olsun Zehirli-Tarlakuşu’nu durdurmaya kararlıdırlar. Ancak Morbius kendini, tarikatın yeraltında kurduğu ve canavarları birer piyon olarak kullanan dövüş kulübünde bulduğunda her şey bir ölüm kalım savaşına bağlanacaktır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786257662277

ISBN : 978-625-766-227-7

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar