Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Moda Bulaşıcıdır!

Moda Bulaşıcıdır!

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Nur Onur

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 504

Çıkış Tarihi : Haziran 2004

Kitap Hakkında


Sonuna kadar özgürlüğün savunulduğu, tabuların yıkıldığı zamanlar, zamanlar... Alışılmışın ve alışılmadıkların toplamı... Taklidi, kopyalanması mümkün sırlar... Herkesin kendini istediği gibi gösterdiği bir sahne dünya! Moda doğru ve büyüdü... Modaya adını yazdıranlar ve moda adına yaşananlar...Belki de; etiketlerde "Dikkat! Moda Bulaşıcıdır!" yazmalı.
Kitapta Kimler Var?
Hayri Akduman, Lütfiye Arıbal, Suat Aysan, Übeyde Bozyeğit, Cemal Bürün, Concitta Coppola, Fevziye Çamer, Hakan Elyaban, Ahmet Eraslan, Faize&Sevim, Vural Gökçaylı, Cemil İpekçi, Nevzat Kasman, Sadık Kızılağaç, Yıldırım Mayruk&Barbaros Şansal, Mualla Özbek, Rıfat Özbek, Stefan, Bergin Usberk, Canan Yaka, Zuhal Yorgancıoğlu.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315982

ISBN : 975331598-8

Boyutları : 170x240

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Mine Nalçacı

Çok işime yaradı. ( okul durumları yani: -) kopya çektim doğrusu. Çok sağolun ya Nur Onur!

zeynep yıldız

Ben bu kitabın dili olsaydım Gurur duyardım! Çünkü, tekrarların kemirdiği bir hikayenin işe yaramaz tekniği, omuriliği yok bu kitapta. Öyle bulanlar... Hey siz yanıldınız. ( bkz. Özlem: -))

metin yıldız

Sözcüklerle tanımlamaya kalkmayacağım. Modanın insandaki mistik duygu olduğuna inanırım. Aşk gibi. Gelip geçici belki. Belki kalıcı bu kitap gibi (! ) Tebrikler!

Özlem

Nur onur bildiğiniz üzere derin (! ) bir tv8 geçmişi olan bir yönetmen olmasına karşın yazar kimliğiyle karşımızda. Gelecekte asla hatırlanmayacak olan bu kitap günümüzdeki "benim de kitabım oldu yaşasın" demek için çıkarılan bir eser (! ).