Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Mirto'nun Büyülü Sırrı

Mirto'nun Büyülü Sırrı

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Çocuk Kitapları

Yazar : Fotini Tomai, Kostandopulu

Çevirmen : Frango KARAOĞLAN

Editör : Erim BİKKUL

Sayfa Sayısı : 64

Çıkış Tarihi : Ocak 2004

Kitap Hakkında


Mirto, Yunanistan'daki küçük bir şehirde yaşayan küçük bir kızdır. İki yıl önce annesini kaybetmiş olan Mirto, babası, ağabeyi ve onları kendi ailesi gibi benimsemiş olan yardımcıları Marta'yla birlikte yaşamaktadır. Ailesi, onun garip davranışlar sergilediğini fark eder ve bunun üzerine babası neler olup bittiğini anlamak için araştırmaya girişir. Sonunda buldukları onu hayrete düşürür. Mirto'nun gerçekten de büyülü bir sırrı vardır...
Fotini Tomai-Kostandopulu bir anne, bir bilim kadını, bir yazar ve aynı zamanda bir diplomat. "Mirto'nun Büyülü Sırrı", daha önce yetişkinlere yönelik romanlar yazmış olan yazarın ilk çocuk kitabı. Almanya, İsrail ve Rusya gibi birçok ülkede yayımlanacak olan kitabın Yunanistan dışındaki ilk baskısı Türkiye'de yapılıyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315067

ISBN : 975331506-6

Boyutları : 190x275

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Ayşe GÜLLÜ

Henüz okumadım ama bu yayınevinden çıkan bütün kitapları severek okuduğum için bu kitabı da severek okuyacağımdan eminim.