Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Mirasyediler

Mirasyediler

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Cynthia d’Aprix Sweeney

Çevirmen : Nil Bosna

Editör : Emirhan Burak Aydın

Sayfa Sayısı : 416

Çıkış Tarihi : Eylül 2018

64.50

Kitap Hakkında


New York Times Çok Satanlar listesine giren, People, Washington Post, San Fransisco Chronicle tarafından yayımlandığı yılın en iyi kitabı seçilen, film hakları Amazon Studios tarafından satın alınan ve yirmi beşten fazla dile çevrilen keyifli bir edebi keşif.

 

“Mirasyediler’deki dört yetişkin kardeşi ve aralarında paylaştırılan mirası anlatan sahnelerde sinemasal bir taraf var, kesinlikle bir film gibi eğlenceli.” -Elle

 

Her ailenin sıkıntıları olur. Ancak Plumblar kadar sıkıntılısını bulmak gerçekten zor.

 

Melody, Beatrice ve Jack Plumb kardeşlerin yıllardır biriktirdiği öfke ve kırgınlıkları o gün patlama noktasına gelmişti. Karizmatik ama sorumsuz ağabeyleri Leo ile rehabilitasyon merkezinden çıktığından beri ilk defa görüşüyorlardı. Aylar önce Leo sarhoşken, on dokuz yaşında bir garson kızla direksiyon başına geçmişti. Yaptığı kaza da Plumb kardeşlerin, babalarından kalan ortak birikim fonunu tehlikeye atmıştı. Üstelik paraya erişmelerine sadece birkaç ay varken... Hepsi buradan gelecek paraya bu kadar ihtiyaç duyarken ağabeylerinin sorumsuzluğu yüzünden hayatları yine tehlikeli sulara yönelen Plumb kardeşleri komik olduğu kadar acımasız günler de bekliyordu.

 

Cynthia d’Aprix Sweeney bu ilk romanında ailenin gücünü, arkadaşlığın taşıdığı ihtimalleri, birbirimize nasıl güvendiğimizi ve bu güveni nasıl çarçur ettiğimizi anlatıyor.

 

"İkinci şanslara inanıyordu, hatta bazen gençlik ve düşüncesizlikle heba olan birinci şanstan daha fazla inanıyordu."

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734651

ISBN : 9786051734651

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 60 gr. 3. Hamur Creamy / 230 gr. Bristol / Karton Kapak

İlgili Kitaplar