Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Meleklerin Payı – Viski Tadım Defteri

Meleklerin Payı – Viski Tadım Defteri

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Dr. Burkay Adalığ

Editör : Cemil Üzen

Sayfa Sayısı : 96

Çıkış Tarihi : Aralık 2019

84.50
Uzun yıllar sonra yazılan ilk Türkçe viski kitabı olmasının yanı sıra, bugüne kadar yazılmış en kapsamlı Türkçe viski kültürü rehberi olan Meleklerin Payı – Bir Viski Macerası, Viski Tadım Defteri’yle yayımlanıyor!

Kitap Hakkında


Viski ve distile içkiler kültürü uzmanı Dr. Burkay Adalığ’ın hazırladığı Meleklerin Payı - Viski Tadım Defteri viski deneyiminizi kayıt altına almanızı, viski kültürünüzü geliştirmenizi ve daha bilinçli bir tüketici olmanızı sağlayacak. Pek çok insan viski dendiğinde tek bir tat ve kokuya sahip bir içkiyi düşünse de aslında farklı viskilerin çok çeşitli koku ve damak profilleri var. İçtiğiniz her şişenin sizde yarattığı izlenimi bu deftere kaydetmek, arada bir eski notlarınızı ve puanlarınıza geri dönüp incelemek viski deneyiminizi bambaşka bir noktaya taşıyacak. Bu defterde viski tadım tüyolarının yanı sıra Türkiye’nin ilk “viski tadım çarkı”nı da bulacaksınız. Pratik ve akılcı tasarımıyla not tutmayı kolaylaştıran Meleklerin Payı - Viski Tadım Defteri, yanınızdan ayıramayacağınız “viski hafızanız” olacak.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736686

ISBN : 978-605-173-668-6

Boyutları : 12 x 16 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak – Siyah Termo Deri

İlgili Kitaplar