Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Mektubumu Aldın Mı?

Mektubumu Aldın Mı?

Orijinal Adı : Letters From A Duke

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Elizabeth Boyle

Çevirmen : Ceyda Aldemir

Editör : Ayşe TUNCA

Sayfa Sayısı : 365

Çıkış Tarihi : Haziran 2009

22.50

Kitap Hakkında


Felicity Langley, Mayfair Köşkü'nü ısıtabilmek için kömür bile alamaz durumda olmasına rağmen ilk reveransını yaptığı günden bu yana bir dükle evlenme hayaliyle yaşamaktadır. Son dört senesini, bu amaç uğruna, soylu Hollindrake Dükü ile yazışarak geçirir. Şimdi bütün iş onunla tanışmaya kalmıştır. Peki ya Felicity dük ile çoktan tanıştığının farkında değilse ve yanlış anlamalar yüzünden onu yeni uşakları sandıysa...
Thatcher'ın bu durumu hemen düzeltmesi ve haddini bilmez bu kıza, kararlaştırılmış nişanı kabul etmeye niyeti olmadığını anlatması gerekmektedir ama birden kendini Felicity'nin çekim alanında bulur. Ondan etkilenmiştir; kararlılığından, hassas çekiciliğinden ve nefes kesen şehvetinden. Gerçek kimliği ortaya çıktığı takdirde Felicity'nin onunla anında evleneceğini biliyordur ama yalnızca gerçek aşk için evlenmeye ant içmiştir. Bu yüzden aşk hikâyelerine inanmayan bu sıra dışı kadını kandırmak ve kalbini kazanmak için bütün hünerlerini sergiler.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821704

ISBN : 9944-821-70-4

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

çok hoş bir kitaptı...

ilayda

Kitap kapağında ismini başka bir yazarla karıştırınca tesadüfen aldım. İyi ki de almışım tam bir romantik komedi. Romantizmi tek başına istmeyen okurlar için birebir. Tek oturuşta bitirilecek kitaplardan devamını dört gözle bekliyorum.

Juve Baby

çok eğlenceli ve sevimliydi.. lütfen diğer kitaplarınıda çevirin yazarın.. mesela kahramanımızın ikizi Tally'nin hikayesi olan "Confessions of a Little Black Gown" ..***..

asya

okumaya başladım mı elinden bırakamıyor insan,hem romantik hem komik.lütfen bu yazarın diyer kitaplarınıda çıkartın

..

Bence en guzel historical romancelerden birisiydi!Yazarin diger kitaplarida cevirilmeli.Herkese okumasini tavsiye ediyorum.Omrunuzde oyle bir karsilasma goremezsiniz!

Saksonyalı

Bir an önce kitapçınıza koşun ve bu kitabı da koleksiyonunuza ekleyin. Daha ne diyeyim, Muhteşemdi!

Lale DORPINGHAUS

Tek kelime ile mükemmel! Başka bir yorumu olamaz eğlenceli espirili ve sürükleyici sizi çok güzel bir hikayenin içine daha ilk sayfalarda alan bir kitap . Tanıtım yazısı kitabı anlatmaya hiiiç yaklaşmıyor kitap tek kelime ile muhteşem! Bu yeni yazarı tanıtıp bizlere sunduğun için teşekkürler epsilon...