Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Makyajda Sihirbazlık Numaraları

Makyajda Sihirbazlık Numaraları

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Ayşenur Yazıcı

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 160

Çıkış Tarihi : Aralık 2004

Kitap Hakkında


Güzellik bir bütündür. Renk, şekil, kemik yapısı ve ten rengi, karakterle de örtüşmelidir ve bunun da değişmez kuralları var. İşte bu kitap sihirbazlık numaralarını ve makyaj üçkağıtlarını size sunmak için yazıldı. Her sayfada kendinizi daha "star" yapmak için gereken tüm profesyonel uygulamaları bulacaksınız. Yaşınız kaç olursa olsun, cebinizde ne kadar para olursa olsun, yüzünüzü başkalarına benzemeden, bir "kalıp kadın" olmadan en güzel ve uyumlu hale getirebilirsiniz.
Bunun için tek gereken, kitabın ilk sayfasını açıp aynayı karşınıza koymak! Kolay gelsin!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753316736

ISBN : 975331673-9

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Neslihan

Bankada hergün makyajlı olmak zorundayım.Vaktım yok ve kaşımı bile kendım zar zor alabiliyordum. Kitabı okuyunca kendime güvenim geldi. Neyi, nereye, ne kadar ve nasıl süreceğimi biliyorum artık. Cilt bakımı için çalışan kadına yardımcı özel tüyolar da olmalıydı.. Güzel kitap ama eksik...

neslihan yerköy

Kitap gerçekten çok güzel sade ve akıcı bir dille yazılmış. Ayrıca konuda uzman biri tarafından yazılmış olması güven verici ama bu kadar detaylı bir konunun bu kadar az görsel malzemeyle anlatılmış olması ikinci kitabın geleceğine dair umudumu arttırdı. Hatta CD formatına da dönüştürülmesinden yanayım çünkü konu gözleme dayanmakta bunun konu ile ilgili gelecek güzel kitapların ilki olduğunu düşünüyorum iyi ki bu kitap yayınlandı teşekkürler.