Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Mahar

Mahar

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar :

Editör : Özlem Kalabalıkoğlu

Sayfa Sayısı : 392

Çıkış Tarihi : Ekim 2021

58.50
DÜNYANIN EN HIZLI BÜYÜYEN ÇOCUKLARININ HİKÂYESİ

Kitap Hakkında


 dostları olmuşlardı. Ta ki o kara gün gelip çatana dek…

 

Yaşları büyüyüp de akılları her şeye yettiğinde, artık yetimhane müdürünün zulmüne katlanamayacaklarını anlayan çocuklar, Merve’nin tüm itirazlarına rağmen Mahar’ın yaptığı plana uyarak kendilerini hiç bilmedikleri bir dünyanın kucağına atıverirler. Şimdi, gerçek hayatın ne olduğunun ayrımına varıp zorluklarıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Ne gidecek kimseleri ne de yiyecek tek lokmaları olduğunu fark ettiklerinde ise her şey için çok geçtir. Geri dönülmez bir yolculuğa çıkmışlardır ve artık eskisinden daha çok kenetlenip tehlikelere göğüs germeleri gerekecektir. Peki, bu mücadeleyi bırakıp giden ilk kim olacaktır? Sonunda hayallerine kavuşacaklar mı, yoksa Yetimhanede büyümek zorunda kalan çocuklar için anne ve baba kelimeleri, içi boş birer kavramdan ibarettir sadece. Ne sıcaklığını bilirler ne de onları zihinlerinde resmedebilirler.

 

İşte, henüz küçücük bir bebekken o soğuk yetimhane koridorlarında kaderine terk edilen bu çocuklardan biri Mahar, diğeri de Ali’ydi. Aynı anne-babadan olmamalarına rağmen kader birliği yapmış, daha sonra aralarına Merve’yi de alarak kardeşten öte canhayatın karmaşası içinde kaybolup gidecekler mi?
 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786254140266

ISBN : 978-625-414-026-6

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak