Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Leoparın İzleri

Leoparın İzleri

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Osman Aysu

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 340

Çıkış Tarihi : Mayıs 2005

Kitap Hakkında


İngiliz istihbarat servisi, Ortadoğu'dan gelen raporlar ve müttefik haber alma servislerinden sızan bilgilerle tam bir şaşkınlık içindedir.
Merkezi Ürdün olan radikal bir İslam terör örgütünün İngiliz İçişleri Bakanı'na suikast düzenleyeceği duyumları alınmıştır.
Londra'daki ilk araştırmalar şehre üç Arap teröristin sızdığı yolundadır. Başlarında ise Ercan Mert adında bir Türk'ün bulunduğundan söz edilmektedir. Londra birden inanılmaz olayların cereyan ettiği kanlı bir cehenneme dönüşecektir.
Her zamanki gibi soluk soluğa okuyacağınız yeni bir Osman Aysu klasiği.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317375

ISBN : 975331737-9

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


yaşar

Yazarın ilk çıkarttığı dahil bayağı bir kitabı mevcuttur. Bende ama bazı olumsuzluklar yüzünden son çıkarttığı 5 kitaba sahip olmadım bence kendi dalında Türkiye?de 1 numara tavsiye isterseniz Osman Aysu okumaya ?çöl akrebi? ile başlayın.

papatya

Osman Aysu'nun ilk okuduğum kitabı ve çok beğendim, gerçekten okunmaya değer bir kitap . Ama sonunu beğenmedim, ben daima sevenlerin ayrılmamasından yanayımdır, keşke onlarda ayrılmak zorunda kalmasa idi .

serpil ertürk

Osman Aysu'nun tüm kitaplarını her zaman severek okumuşumdur. Epsilon'la çalışmaya başlaması beni sevindirdi. Yegane bestseller yazarımız olarak devamını bekliyorum. Teşekkürler.