Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kusursuz / Cep Boy

Kusursuz / Cep Boy

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Judith McNaught

Çevirmen : Mine Atafırat

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 432

Çıkış Tarihi : Mart 2009

Kitap Hakkında


Kuşkusuz, acıklı çocukluğunun kaosundan sıyrılıp kusursuz bir yaşam yaratmayı başaran bir genç kızın, korkunç bir suçla itham edilirken inatla masum olduğunu iddia eden genç bir adamla karşılaşmasının ve ikisini birbirine bağlayan çaresizlik, aşk ateşi ve tutkunun dramatik öyküsüdür. Koruyucu aileler arasında sürüklenirken kendisini evlat edinen ailenin sevgi şemsiyesi altında, yüreğinin yaraları iyileşen Julie Mathison, hayat dolu bir genç kıza dönüşmüştür. Yaşadığı küçük Teksas kasabasında öğretmenlik yapmakta; kendisine koşulsuzca verilen sevgiyi, sevgiyle geri ödemek ve hayalindeki 'kusursuz' hayata ulaşmak için elinden geleni yapmaktadır. Ve... Bir gün Julie'nin hayatı, karısını öldürmekle suçlanan, Oscar ödüllü yönetmen/aktör Zachary Benedict'in hayatıyla kesişir... Teksas hapishanesinden kaçan Zack, genç kızı rehin alır ve Colarado tepelerine götürür. Julie dehşet içinde, ondan kaçıp kurtulmak içinden elinden geleni yapar; ancak bu yakışıklı yabancıya umarsızca kapılmıştır ve beyninde, genç adamın masum olduğunu fısıldayan, bir türlü susturamadığı bir ses vardır...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821414

ISBN : 9944-821-41-4

Boyutları : 105x170

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


ankaralı

Adı gibi '' kusursuz '' bir kitap . aşk romanı seven herkese judith i tavsiye ederim .

NESLİHAN

Merhaba, 1800 lerden şimdiki zamana gelince şaşırdım okumam niye aldım ki diye düşündüm ama bir gecede bitti çok güzel sürekleyici kalp kırıcı. "cennet" ilk roman onu önce alın sonra "kusursuz" ve "aldığım her nefeste" yi alın kişilikler birbirine bağlı olaylarda ve tanıdığınız isimlerden kopmamış olursunuz. Epsilon a teşekkürler siz çalışıp emek verenlere de. Yeni kitapları bekliyorum kolay gelsin.

betül yılmaz

bu kadının 3-4 kıtabını okudum herkese şiddetle tavsiye ederim süper bi yazar ayrıca epsilon yayınını çok seviorum ve bütün kitapları gusel oluor stnn teşekkürler epsilon......:):):)