Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kuşların Şarkısı

Kuşların Şarkısı

Orijinal Adı : Birdsong

Kategori : Dünya Edebiyatı > Tarihi Roman

Yazar : Sebastian Faulks

Çevirmen : Niyazi FIRAT

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 571

Çıkış Tarihi : Mayıs 2003

Kitap Hakkında


Birinci Dünya Savaşı da, bütün savaşlar gibi çok acımasız ve yıkıcı olmanın ötesinde insan mantığına ve doğasına aykırıydı. Ne için savaştıklarını hiç anlayamayan insancıklar, dehşet içinde dövüştüler, yaralanıp sakat kaldılar, öldüler veya değişip bozuldular ve bir daha asla eski benliklerini bulamadılar. Yıllarca siperlerde sürüklenirken, ruhlarındaki tüm renkler uçup gitti, ancak insan olmak öyle bir şeydi ki, hayat bazen sadece bir kanaryanın cıvıltısından ve korkuyla atan yüreğinden ibaret olabiliyordu...
Öksüz ve yetim Stephen Wraysford 1910 yılında, yirmi yaşındayken, İngiltere'den bir iş gezisi için Fransa'ya gider

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314329

ISBN : 975331432-9

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


büşra

şiddetle tavsiye ediyorum

münevver

Uzun süredir kitap okumamıştım, kuşların şarkısıyla başlangıç seçimim isabetli bir kararmış. Neden sorularını sıkça yinelediğimiz muhteşem bir kitap ve O kadar çok kişiye tavsiye ettim ki.

Barış Şahin

Kitap kapağını gördüğümde bu kitap kesinlikle güzel olmalı gibi saçma bir düşünce oluştu. Bana çok etkileyici gelmişti. Kitap arkasına baktığımda ise bu kitabı kesinlikle okumalıyım dedim. Yazar gerçekten çok etkileyici bir kitap yazmış. Kitabı okurken sanki cephede yaşıyormuşsunuz, o tünellerde geziniyormuşçasına hissediyorsunuz ve bir an önce şu kahrolasıca savaş bitsin istiyorsunuz. Savaş sırasında yaşanılan sıkıntılar ve insanların insan olmalarından ötürü duyduğu ihtiyaçlar. Dostluk, arkadaşlık, sevgi, güven gibi hislerin en çok da sevginin yerini hiç bir şeyin dolduramadığını, en ümitsiz zamanlarda bile sevgisiz yaşanamayacağını anlıyorsunuz. Yazacak çok şey var ama siz en iyisi bu kitabı okuyun. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Sibel Gürer

Son zamanlarda okuduğum en mükemmel en etkileyici roman. Bir aşkı ve bir savaşı ayni anda bu kadar etkileyici anlatan bir kitap daha görmedim.