Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Küçük Tanrıçalar

Küçük Tanrıçalar

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Rufi Thorpe

Çevirmen : Gökberk Çapraz

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 340

Çıkış Tarihi : Aralık 2015

27.50

Kitap Hakkında


Küçük Tanrıçalar

 

Taş kalpli Mia ve olağanüstü güzellikteki Lorrie Ann çocukluktan beri yakın arkadaşlardır.

 

Mia, alkolik annesiyle uğraşırken, sevdiği fakat hiçbir zaman yeterince iyi davranamadığı erkek kardeşlerine bakıcılık yaparken, on beş yaşında hamile kalırken Lorrie Ann, birbirine kenetli, sevgi dolu ailesiyle yaşayıp en yakın arkadaşı Mia’nın yaşamındaki kusurlardan uzak durur.

 

Bir gün Lorrie Ann’in hayatında kötü bir olay yaşanır ve bu, başlangıçtır.

 

Birbirini takip eden kötü olaylar silsilesi, Lorrie Ann’in hayatını bir trajediye dönüştürür ve Mia’nın yapabileceği hiçbir şey yoktur.

 

İyi, güzel ve cesur Lorrie Ann bu kadar iyi bir insan olmayı bırakır ve Mia, onun gerçekte kim olduğunu sorgulamaya başlar: Çocukluğundan beri tanıdığı ve yücelttiği bu kadın gerçekte kimdir ve bunun ikisi için de anlamı nedir?


Son derece içten yazılmış, sizi derinden etkileyecek ve aile, annelik, bağlılık, arkadaşlık hakkındaki bu roman, sevdiklerimizi gerçekte ne kadar tanıdığımızı, çocuklarımıza ne borçlu olduğumuzu ve arkadaşlarımız olmadan bizim aslında kim olduğumuzu sorguluyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786054820276

ISBN : 9786054820276

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 3. hamur

İlgili Kitaplar