Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Küçük Mucizeler Dükkânı #4 Küçük Mucizeler Dükkânına Dönüş

Küçük Mucizeler Dükkânı #4 Küçük Mucizeler Dükkânına Dönüş

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Debbie Macomber

Çevirmen : Ozan Aydın

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 424

Çıkış Tarihi : Ekim 2018

64.50

Kitap Hakkında


Bir Yumak Mutluluk’un hemen yanında, Susannah’nın Bahçesi adında yeni bir çiçekçi dükkânı vardır artık. Dükkânın sahibi Susannah Nelson da Colette Blake adında genç bir dulu, sır sakladığı her halinden belli olan bir kadını yardımcısı olarak işe almıştır.

Susannah ve Colette, Lydia Goetz’in yeni örgü kursuna başladıklarında, Lydia ile kız kardeşi Margaret’ın birtakım sıkıntıları olduğunu fark ederler.

 

Margaret’ın kızı Julia, bir araba kaçırma olayında saldırıya uğramış ve tüm ailesi bu olaydan duygusal anlamda çok etkilenmiştir.

Bir de düğününe aylar kalmış olan Alix Townsend vardır. Ancak Alix bu süreci atlatabileceğinden emin değildir. Hiç tanımadığı yüzlerce misafirin katılacağı şatafatlı bir düğün töreni hiç ona göre değildir. Fakat Lydia’nın örgü kursuna gelen herkes gibi, Alix de her sorunun bir çözümü olduğunu bilmektedir… Ve bu çözümü bulmak için de çoğu zaman başka bir kadının yardımı yeterlidir!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734712

ISBN : 978-605-173-471-2

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 60 gr 3 Hamur

İlgili Kitaplar