Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Küçük Mucizeler Dükkanı #3 Bahçemde Yeşeren Umutlar

Küçük Mucizeler Dükkanı #3 Bahçemde Yeşeren Umutlar

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Debbie Macomber

Çevirmen : Ozan Aydın

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 422

Çıkış Tarihi : Ağustos 2018

64.50

Kitap Hakkında


Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve milyonlarca satan Debbie Macomber, en sevilen serisiyle artık Epsilon’da...

 

Henüz bu sımsıcak romanları okumadıysanız şimdi tam zamanı!

 

Susannah Nelson on sekiz yaşına bastığında erkek arkadaşı Jake’e veda etmiş ve onu bir daha hiç görmemişti. Aynı şekilde kardeşi Doug’u da bir daha görmedi. Zira Doug aynı yıl geçirdiği bir kazada ölecekti.

 

Artık elli yaşında olan Susannah, hayatta yapmadığı şeyler yüzünden acı çekmektedir. Uzun süredir evli bir anne ve öğretmen olarak aslında mutlu olması gerektiği düşünülebilir, ancak nedense hayatında bir şeylerin eksikliğini duymaktadır. Sadece o da değil, aynı zamanda yaşlanmakta olan annesinin ve yirmi yaşındaki huysuz kızının ihtiyaçlarına da yetişmeye çalışmaktadır.

 

Yakın zamanda dul kalmış olan annesi Vivian, tek başına yaşamakta epeyce zorlanmaktadır, bu yüzden Susannah Colville’e, annesinin yanına gitmek zorunda kalır. Annesiyle babasının eski evine, genç kızlık arkadaşlarının yanına ve o çok sevdiği bahçeye yıllar sonra bu şekilde geri dönen Susannah, aynı zamanda geçmişine ve o eski zamanlarda yaptığı tercihlere de geri dönmüş olur. Bu ziyareti sırasındaysa, hiçbir şeyin aslında bir zamanlar göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Girmediği bazı yollar çıkmaz sokaktır elbet. Ama bazı bahçeler de güzelliğini korumaktadır…

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734569

ISBN : 9786051734569

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 60 gr. 3. Hamur / 230 gr. Bristol / Karton Kapak

İlgili Kitaplar