Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Küçük Mucizeler Dükkanı #2 Bir Yumak Mutluluk

Küçük Mucizeler Dükkanı #2 Bir Yumak Mutluluk

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Debbie Macomber

Çevirmen : Ozan Aydın

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 432

Çıkış Tarihi : Ağustos 2018

64.50

Kitap Hakkında


Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve milyonlarca satan Debbie Macomber, en sevilen serisiyle artık Epsilon’da…

 

Henüz bu sımsıcak romanları okumadıysanız şimdi tam zamanı!

 

 

Hem eski hem yeni arkadaşların bir araya geldiği, sımsıcak, samimi bir dükkân ve örgü örerek hayatlarının nasıl değiştiğine tanık olan üç harika kadın!

 

Lydia Hoffman, Seattle’da Bir Yumak Mutluluk adında bir yün & örgü dükkânının sahibidir ve açıldığından bu yana dükkânı epeyce serpilip gelişmiştir – tıpkı kendisi gibi. Hayatındaki bu olumlu gelişmeyi de en çok Brad Goetz’e borçludur Lydia. Ancak Brad’in eski eşinin birdenbire ortaya çıkmasıyla, Lydia daha yeni bulduğu bu mutluluğa bel bağlamaktan aniden korkmaya başlar.

 

Lydia’nın yeni açtığı örgü kursuna katılan üç kadın vardır. Emekli ve eşinden acı bir şekilde boşanmış olan Elise Beaumont, eski kocasının hayatına tekrar girmekte olduğunu öğrenir. İkinci öğrenci Bethanne Hamlin çok daha yakın bir tarihte yaşadığı ayrılığın artçı sarsıntılarıyla boğuşmaktadır hâlâ. Lydia’nın sonuncu öğrencisi olan Courtney Pulanski ise bunalımda olan, fazla kilolu bir genç kızdır. Büyükannesinin bunun için bulduğu çözüm de, torununu yüzme derslerine ve Bir Yumak Mutluluk’taki örgü kursuna sürüklemek olmuştur.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734576

ISBN : 9786051734576

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 60 gr. 3. Hamur / 230 gr. Bristol / Karton Kapak

İlgili Kitaplar