Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Konuş Benimle

Konuş Benimle

Orijinal Adı : A Good Talk

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Daniel Menaker

Çevirmen : Yurdakul Gündoğdu

Editör : Çiğdem Aldatmaz

Sayfa Sayısı : 200

Çıkış Tarihi : Ekim 2011

17.50

Kitap Hakkında


Sohbet insanın tüm eylemleri arasında en "insana özgü" olanıdır ancak bu yetenek doğuştan edinilemez.
Daniel Menaker mektupları, hayat tecrübelerini ve yaptığı keyifli söyleşileri harmanlayarak sohbet üzerine şaşırtıcı ve oldukça eğlenceli bir dille yazdığı kitabıyla dünya üstünde bulunma sebeplerinizi değiştirmeye kararlı.
Bilinçli ve keyifli sohbetlerin bizi geliştirip bulunduğumuz basamaktan yukarılara taşıyacağını savunan Menaker, bu kitapta okuyucusuna şöyle sesleniyor: Konuşmakta olduğumuz kişinin özelliklerini keşfederken onun şikâyet ve tasarruflarının,zevklerinin ve hoşnutsuzluklarının, meleklerinin ve şeytanlarının neler olduğunu anlar ve böylelikle kendimizi de keşfederiz. İnsanları tanıyarak ve onların da bizi tanımasına izin vererek daha mutlu bir hayata adım atabiliriz..
Daniel Menaker, yirmi altı yıllık basın ve yazarlık kariyerinin verdiği güçle, bizi anlamanın ve anlaşılmanın yarattığı keyifli dünyaya davet ediyor.
"Daniel Menaker'in her türlü sohbete kattığı ilham ve büyüyü sohbet hakkında yazdığı bu kitaba da katabileceğini tahmin edebilirdim. Sosyal konuşmaların nasıl işlediğine dair canlı analizler aktaran
KONUŞ BENİMLE enfes bir açılım olarak karşımıza çıkıyor."
-BILLY COLLINS,
ABD Eski Devlet Şairi ve Ballistics'in yazarı.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824590

ISBN : 9789944824590

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle