Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

KOD ADI: Hain

KOD ADI: Hain

Orijinal Adı : Need to Know

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Karen Cleveland

Çevirmen : Mert Doğruer

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 296

Çıkış Tarihi : Mart 2019

54.50
“Evcimenlikle aldatmacanın iç içe geçtiği çarpıcı bir hikâye. Cleveland her sayfada gerilimi fevkalade bir şekilde artırıyor. Son sayfaya kadar elinizden bırakamayacaksınız.”

–Shari Lapena, Yan Evin Sırrı’nın, New York Times çok satan yazarı

Kitap Hakkında


“Bu kitabı bitirmek için sabahlamak isteyeceksiniz.” -Lee Child

 

Mükemmel bir eş ve baba, aynı zamanda mükemmel bir yalancı olabilir miydi?

 

Vivian Miller başarılı bir CIA analistiydi. Çok sevdiği bir eşi ve dört çocuğu vardı. Ancak bu mutlu hayatı bir gün altüst oldu. Şoke edici bir şeyi keşfetmesiyle beraber sadece eşinden değil, tanıştıkları andan itibaren yaşadığı her şey ve tanıştığı herkesten şüphelenmeye başlayacaktı.

Eşini çok iyi tanıdığını sanıyor ama artık hepsinin bir yalandan ibaret olup olmadığını düşünüyordu. Gerçekleri öğrenmek için ne kadar ileriye gidecekti? Yoksa gerçekleri öğrenmekten kaçabilecek miydi?

“İlk bölümü okuduktan sonra kitabı bir saatliğine de olsa kenara bırakacak birkaç okur olacaktır. Ama dönecekler. Bizim gibi onlar da kitabı ellerinden bırakamayıp öğle yemeklerini atlayacak, uykusuz kalacak ve sonuna kadar gelmeden doymayacak.” 
–John Grisham

“Bir tahminde bulunacağım: Eğer ilk bölümü okursanız, ikincisini de okuyacaksınız. İkinci bölümü okursanız akşam yemeğini kaçıracak, sabaha kadar okumaya devam edecek ve ertesi sabah işe yorgun gideceksiniz. İşte bu, o türden bir kitap. İnanılmaz.” 
–Lee Child
 

Karen Cleveland sekiz sene boyunca CIA analisti olarak çalışmış, son altı senedir de terörle mücadele biriminde görev almakta. Trinity College Dublin’de ve Harvard Üniversitesi’nde master yapan Cleveland, iki çocuğu ve eşiyle beraber Virginia’da yaşamaktadır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735511

ISBN : 978-605-173-551-1

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak