Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kızların En Güzeli

Kızların En Güzeli

Orijinal Adı : The Best Girl

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Emma Harrison

Çevirmen : Süeda ÇAVUŞOĞLU

Editör : Nihal KUŞHAN

Sayfa Sayısı : 224

Çıkış Tarihi : Nisan 2009

15.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Büyümeyi beklemek zordu. Büyüdüm ama bu kez de hayat zorlaştı. Kız olmak da zor işmiş. Ama güzel kız olmak daha da zormuş.
Bana neler oluyor böyle? Ben hep güçlü bir kız değil miydim? Okulda çalışkan, evde çalışkan, okul gazetesinde en yaratıcı ben değil miydim? Peki, iş duygusal konulara gelince neden bu kadar zayıfım? Farkında olmadan büyüdüğüm için mi?
Jane, uzun kızıl saçları, yüzündeki çilleri, ilgi duyduğu sporlar ve okul gazetesindeki takdir edilen yazılarıyla ön planda olan akıllı bir kızdır. Babası öldükten sonra iki yıl boyunca içine kapanan Jane, her şeyini ağabeyi Jonah ile paylaşır. Ama durum bir noktadan sonra değişir; çünkü Jane artık kendi güzelliğinin ve büyüdüğünün, hatta büyürken ne kadar olgunlaştığının farkına varır.
İşi zordur Jane'in. Tüm bu değişim süreci ve yarıyıl tatili Jonah'ın düğününe denk gelir. Bir yandan Jonah'ın cesur kurtarıcısı, öbür yandan annesinin onu değiştirme çabalarından kaçarak Jonah'a sığınan küçük bir kız olur. Ama her şey kolay gerçekleşmez; Jane büyüme sancıları içinde ne kadar güzel olduğunun farkına vararak herkese değiştiğini ispat eder.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821582

ISBN : 9944-821-58-2

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


gizLiiiiiii :)

gercekten muhtesem bir kitap bu kitabı okucam dye okula gitmemistm =)