Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kızıl Öpücük

Kızıl Öpücük

Orijinal Adı : Kiss of Crimson

Kategori : Bestseller > Paranormal

Yazar : Lara Adrian

Çevirmen : Banu Belgi

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 384

Çıkış Tarihi : Nisan 2011

22.50

Kitap Hakkında


Siyahlara bürünmüş yabancı ona geldiğinde neredeyse ölmek üzeredir, bedeni kurşunlardan delik deşik olmuştur ve hızla kan kaybetmektedir. Veteriner Tess Culver onu kurtarmak için mücadele ederken, ne adamın adının Dante olduğundan ne de korkunç bir çarpışmanın ön cephesinde mücadele eden Soylu bir vampir olduğundan haberdardır.
Tek bir haz dolu dakika Tess'in adamın dünyasına savrulmasına yeter.
Bu tehlikeli dünyada, Issız vampir sürüleri geceleri sinsice karanlıklarda hareket edip terör estirmektedir....
Karanlık geleceğinden imgeler gören Dante her zaman yarını yokmuşçasına savaşmakta ve yaşamaktadır. Tess onun için bir diğer can sıkıcı sorundan fazlası değildir ama şimdi, birlik saldırı altındadır ve hem Tess'i hem de kendisini gittikçe yaklaşmakta olan tehditten korumak onun görevidir. Sadece bir tanecik düşüncesiz öpücük, genç kızı onun yeraltı diyarının ayrılmaz bir parçası haline getirmiştir ve dokunuşu Tess'in içindeki gizli yetenekleri, tutkuları ve asla sahip olduğunu bilmediği açlığın uyanmasına yeter. Kanla bağlanmışlardır, Dante ve Tess tehlikeli düşmanlarından beraber çalışarak kurtulmak zorundadır. Yaşamın sınırlarını aşacak bir tutkuyu keşfetseler bile bunu yapmalıdırlar
Karanlık ve erotik bir olay örgüsüne sahip.
Romance Reviews Today
Harika bir anlatımı var, paranormal türünü sevenler bu kitabı asla kaçırmak istemeyecektir.
Fallen Angels

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824088

ISBN : 9789944824088

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


yagmur mısır

2 Kitapta harıkaydı, 3.kitap yanı gece yarısı uyanısını yeni aldım yenı okuyacağım. Emınım oda süperdir. Okumak için sabırsızlanıyorum.LARA ADRIAN harıka biriymiş. Nasıl bu kadar Mükemmel yazabilmiş anlamsız.. SÜPER ÖTESİYDİ...

s

Öncelikle teşekkürler tabi ama neden bu kadar yavaş çıkartıyosunuz kitapları?Sonuçta bunlar bir seri biraz daha hızlı olsa olmazmı süründürüyosunuz insanları başka yayınevleri böyle değil çatır çatır yayınlıyolar serileri teşekkürler!

Juve Baby

ilk kitap gibi buda süperdi, bayıldım!! lütfen 3. kitap bi an önce çıksın.. Tegan ve Elise'ın hikayesini (Midnight Awakening) çok merak ediyorum..***..

Zeliha Kaplan

Harika bir kitaptı.çevirisi çok iyidi ve hemen bitti.3. kitabı sabırısızlıkla bekliyorum.

yeşim

artık 3. kıtabın zamanı gelmedımı epsılon ....!!!lutfen ama lutfen bır an once 3. kıtabı cıkarın artık :(((

İPEK

Gençlik Vampir kitaplarından gına geldiği bir anda Lara Adrian ile tanıştım muhteşem iki kitap okudum çok zevk aldım umarım devamı kısa sürede gelir.teşekkürler epsilon.saygılar.

Saliha

Harikaydı.Yeni kitap ne zaman ? çok bekletmeyin lütfen.

yasemin

Bayıldım,devamını sabırsızlıkla bekliyorum :=)

Mine Şen

Ben vampir romanlarını sevmezdim. Ama Christine Feehan'dan sonra Lara Adrian'ın kitaplarını okuduktan sonra fikrim tamamen değişti. Serinin iki kitabını da arka arkaya okudum ve çok beğendim. Üçüncü kitap Tegan ve Elise'i anlatıyor. "Midnight Awakening". Sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum.

yeşim

HEMEN SERININ DIGER KITAPLARINI OKUMAK ICIN BEKLIYORUM!!!EPSILON LUTFEN COK BEKLETMEYINN:::TESEKKUR EDERIM BU MUHTESEM SERI ICIN

funda

süper bir roman daha harika hemen okumak istiyorum teşekkürler epsilon

NESLİHAN

MÜKEMMEL BEN BİRİNCİ KİTAPDAN DAHA ÇOK BEĞENDİM SAKIN KAÇIRMAYIN BİR GÜNDE HEYECANLA OKUYUP BİTİYOR AMA BEN ÜÇÜNCÜ KİTABI DAHA BİR MERAKLA BEKLİYORUM UMARIM, İNŞALLAH BİRAN ÖNCE ÇIKAR VE MERAKDA KALMAYIZ. OKUMAYA DEVAM. SEVGİYLE KALIN.

ZELİŞ

Okumak için sabırsızlanıyorum.

şebnem

teşekkürler EPSİLON... teşekkürler

yasemin

EVET,EVET,EVET :=)

Ezgi deniz

Çok tesekkurler epsilon buyuk bekleyiş sona erdi