Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kış Masalı (2) Diren Aşk

Kış Masalı (2) Diren Aşk

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Esra Barın

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 670

Çıkış Tarihi : Temmuz 2016

74.50

Kitap Hakkında


“Ben, vaktinden önce büyüdüm. Çocukluk elbisemi, kara bir haberle astım dolaba ve kapılarını sıkıca kapadım. Sıcacık ailem o kazayla dağıldığında, öğrendim büyümeyi acıya acıya.
Üzerime çokça büyük geldi yeni elbisem ama giydim istemesem de. Büyümek zorunda kaldım....
Küstü bana içimdeki çocuk, sustu o zamandan sonra. Ama şimdi, bunca zaman sonra onun gülümsemesini hissediyorum. Yavaş yavaş kendine gelişini, yeniden mutlu oluşunu ve koşuşturmasını hissediyorum içimde bir yerlerde…”Bu kitapta inanılmaz şeylere şahit olmayacaksınız. Büyüleneceğiniz tek şey sevginin gücü olacak.
Okuduğunuzda, kendinizi içinde bulacaksınız bu dünyanın. Bir parçası olacaksınız. Kapınız çaldığında, onlardan birinin geldiğini zannederken bulacaksınız kendinizi. Bir kahve arası verdiğinizde, onların sohbetleri eşlik etsin isteyeceksiniz. Daha çok anlayacak, daha çok güveneceksiniz
. Birine sırtını dönmek yerine, onun elini tuttuğunuzda nelerin değiştiğine şahit olacaksınız. Aradığınız mucizeyse, size mucizenin en güzelini sunuyorum.
Bir dokunuşla yaşanan mucizeler ve değişen renkler…


Kalbiniz ısınacak, seveceksiniz hepsini, inanın. Hadi gelin, tanışalım.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051731551

ISBN : 9786051731551

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi :

İlgili Kitaplar