Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kırmızı Kazak

Kırmızı Kazak

Orijinal Adı : The Christmas Sweater

Kategori : Dünya Edebiyatı > Anı

Yazar : Glenn Beck

Çevirmen : Seray KILIÇOĞLU - Aslı GÜÇLÜ

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 285

Çıkış Tarihi : Aralık 2008

Kitap Hakkında


Epsilon Yayınevi, yeni yılda senin sizi bir Kırmızı Kazak'la mutlu etmesini diliyor
Hangi dilde olursa olsun en baskın kelime 'ben'dir.
Bu kelime kendi içinde tüm yaratıcı gücü barındırır. Zamanının çoğunu olmadığın biri haline gelmek için harcadın. Kimse seni bu hale getiremez; bunu sadece sen yapabilirsin; yaptın da. Fakat başka bir seçim şansın daha var kurtulabilirsin.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821223

ISBN : 9944-821-22-3

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Ayşenur Şahin

Bence bu kitap gerçekten hoş bir kitap. Ayrıca bu site içinde bolca teşekkür ederim. Gerçekten, emek verilerek yapılmış. İndirimler bölümüyle de alacağımız kitapların fiyatlarını detaylı görebilmek çok güzel... Kitap hakkındaki düşüncelerimi de sorarsanız gerçekten ayrıca teşekkür ederim. Farklı bir bakış açısı var kitabın... Yazar, konuyu ele alışı ve bakış yönü tarafından dikkat çeken ve etkileyen bir kitap yazmış. Diğer kitaplarını da takip edeceğim. Yenisayfa.com sayesinde kitap okuma alışkanlığımı eğlenceli hale getirdim. Gerçekten herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Herkesin ellerine sağlık etkilenmiş olduğum bu kitap da herkese herşeye teşekkür ederim. Kitap çıkartmak dile kolay bir durum... Çünkü yazarın kitapla beraber beğenip beğenilmeme fobisi olsada kendini rahat hissederek yazdıkları ve yazacakları olacaktır. Ben gerçekten ve içten teşekkür ediyorum. Çünkü bu kitap da okuyucuyu yazara bağlayan bir durum var. Zaten bu kitabın en içten hali ve yazarın tecrübesi. Yenisayfa'ya da çok teşekkür ederim. Tekrardan hoşçakalın. Yenisayfa teşekkürler..

Ayşenur Şahin

Bencede iyi bir kitaba benziyor. Okuyanlar yada görüş bildirmek isteyenler daha çok yorum yaparsa sevinirim.

Kitapkurdu

Çok güzel bir kitap...Gerçek yaşanmış bir kurgu...Gözyaşlarımı tutamadım okurken...İnsanın içine işliyor her bir kelimesi...İnşaallah bunu okuyan herkes kendisine bir pay çıkarır...