Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kırmızı Erik

Kırmızı Erik

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Tülay Ferah

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 171

Çıkış Tarihi : Kasım 2003

Kitap Hakkında


Çınla, çağdaş ayartıcı, dünyayı kendi adına yorumlayanların arasında yaşamaktan mutsuzdur. Doğduğu günden beri kuralları belli olan bir oyunda oynamaktan bunalmış, kendi öyküsünü kurmaya karar vermiştir. Okuduğu üniversiteyi son sınıfta terk ederek kendisine aşık olan, sol söylemin liderlerinden Özer'le evlenir.
Özer'in ona duyduğu tutku ve aşkı sonsuza dek sürecek bir açık artırma gibi görür ve yaşamını ters yüz edecek olayların içine dalmaktan kaçınmaz. Bu dönüşü olmayan yolda yeniden doğmak, yeniden varolmak, aşk ve cinsellik arasındaki keskin ayrımı anlamak için erkeklerle ilişkilere girer. Çıkarsız ve karşılıksız bir sevginin varolması için ilişkilerini kocasına anlatmak ister ama terk edilme korkusuyla bir şey söyleyemez. Kendi istemiyle kontrolden çıkardığı yaşamında, şair Arman Uğursay'la girdiği ilişki hem kendisinin hem de şairin geleceğini cehenneme çevirir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314930

ISBN : 975331493-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Deniz Gür

Romanın kadın kahramanı Çınlay'la,şair Arman'ın arasındaki gerilim okunmaya değer.

Hakan Demir

Bu kadar açık yüreklilikle, yaşamdan beklentilerini ve istemlerini dile getirmeyei yansıtan Yazarımız olması ne kadar güzel..Nice Tülay ferah larımız olması dileğimle, saygılar