Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kırık Kalbin Gazabı

Kırık Kalbin Gazabı

Orijinal Adı : A Heart So Fierce and Broken

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Brigid Kemmerer

Çevirmen : Nur Eren

Editör : Buse Özlem Bay

Sayfa Sayısı : 440

Çıkış Tarihi : Mayıs 2021

78.50
“Aksiyon dolu, bir o kadar romantik ve... devamını okumak için sabırsızlandırıyor.”
Booklist Online

Kitap Hakkında


VÂRİSİ BUL, TAHTI ELE GEÇİR.
 
Lanet sonunda bozulmuştu fakat Kordiyar Prensi Rhen şimdi daha da büyük sorunlarla karşı karşıyaydı. Krallıkta yasal vârisin o olmadığına dair dedikodular dolaşıyordu ve uzun zamandır yasaklı olan büyü, Kordiyar’ı etkisi altına almaya başlamıştı. Harper, Rhen’in yanında olsa da Başkumandan Grey ortada yoktu ve şüpheli gidişi akıllarda soru işaretleri bırakmıştı.
 
TAHTI ELE GEÇİR, KRALLIĞI KURTAR.
 
Yasal vâris olduğu söylentisi kulaktan kulağa yayılan Grey ise Lilith’i alt ettiğinden beri kaçak hayatına devam ediyordu. Rhen’in karşısında durmak gibi bir arzusu yoktu ta ki Karis Luran yeniden Kordiyar’ı işgal etmeye yeltenene dek. Kızı Lia Mara, annesinin zalim planlarındaki hatalı yanların farkındaydı fakat tüm bunlara rağmen Grey’i, Rhen’in karşısında durmaya ikna edebilecek miydi? Bu, Kordiyar’ın iyiliği için olsa bile...
 
Heyecan dolu efsane kaldığı yerden devam ediyor. Yalnızlığın Kara Laneti’nin The New York Times çoksatan yazarı Brigid Kemmerer sadakatin test edildiği, dostların düşmana dönüştüğü ve savaşın gölgesinde yeni bir aşkın filizlendiği devam romanı Kırık Kalbin Gazabı’yla Kordiyar’a geri dönüyor.
 
 
“Tam anlamıyla muhteşem.”
Stephanie Garber, Caraval ve Legend kitaplarının New York Times çoksatan yazarı
 
“Bu nefes kesici, romantik efsane klasik fantastik yazını okuyucularının beklentilerini altüst ediyor.”
Kirkus Reviews
 
“Brigid Kemmerer büyü, aşk ve gittikçe artan savaş gerilimini, bir oturuşta bitirebileceğiniz heyecan dolu, fantastik bir hikâyede bir araya getiriyor.”
Foreword Reviews
 
“Politik entrikalar, hayranlık uyandıran bir aşk hikâyesi ve incelikli karakter gelişimiyle Kırık Kalbin Gazabı nefes kesici bir okuma vaat ediyor. Beklenmedik sonuyla da serinin okuyucularını hikâyenin devamını öğrenmek için sıraya sokacağı garanti!”
BCCB
 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051738994

ISBN : 978-605-173-899-4

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Şömizli Sert Kapak

İlgili Kitaplar