Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kır Zincirlerini

Kır Zincirlerini

Orijinal Adı : Seducing Sir Oliver

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nicole Byrd

Çevirmen : Sibel Eraltan Akyel

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 376

Çıkış Tarihi : Temmuz 2010

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Ahlâk kuralları ve aile sırları tarafından esir alınan Juliana, zincirlerini kırabilecek mi?
Yeni tanıştığı üvey erkek kardeşiyle Londra ya gelen genç Bayan Juliana Applegate, ailesi tarafından uygun bir eş bulması için yollanmıştır. Fakat misafir olarak kalacağı üvey erkek kardeşinin evinde ortaya çıkan salgın hastalık nedeniyle, yakışıklı vaftiz oğlu Sir Oliver Ramsey ile yaşayan, Londra sosyetesinin ünlü simalarından Leydi Sealey in malikânesinde kalmak zorundadır. Kadınlardan çekinen ve zaman zaman utangaç davranan genç bilim adamı, her şeye rağmen, Juliana yı yakışıklılığıyla etkilemeyi başarır.
Leydi Sealey in karşı karşıya kaldığı büyük tehlike, iki genci bu sırrı çözmek için bir araya getirecektir. Aralarındaki çekim, hayatları boyunca unutamayacakları maceralara yol açacak ama yeni filizlenen bu duygular, yaşamları pahasına mücadele edecekleri büyük bir sınava tabi olacaktır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823043

ISBN : 9789944823043

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

güzel ve eğlenceli.. hikaye genel anlamda hep Juliana tarafından anlatılıyor, keşke Oliver ın gözünden de biraz anlatılsaydı.. okuyun tarihi romans seven herkesin seveceği türde=)..***..