Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kindar Ölüm

Kindar Ölüm

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Nihal GÖKÇE

Sayfa Sayısı : 357

Çıkış Tarihi : Ağustos 2007

Kitap Hakkında


Kindar Ölüm, heyecanlı bir polisiye öykünün yanı sıra, gittikçe güçlenen Eve-Roarke aşkını anlatmaya devam ediyor.
Eve Dallas'ın bu kez peşine düştüğü cani, bir dahi kadar zeki ama bir canavar kadar acımasız bir psikopattır. Kin dolu katil, karanlık bir geçmişin izlerini sürerek, asıl hedefi olan Roarke'a adım adım yaklaşırken, polis teşkilatını şaşkına çevirmektedir. Eve, nereden gönderildiğini bir türlü saptayamadığı bilmece gibi mesajlardan, işlenecek cinayetin yerini öğrendiği halde, zamanında olay yerinde olup katili durduramaz. Her şey on yıl önce paylaşılmış bir sırrın gölgesinde kalmakta, üstelik elde edilen tüm ipuçları kocasının uşağı Summerset'i işaret etmektedir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944820233

ISBN : 9944-82-0233

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


fatma

LÜTFEN.. NORA ROBERTS IN DİĞER EVE DALLAS KİTAPLARINI ÇEVİRİR MİSİNİZ?

seda m.

Öncelikle böyle güzel bir seriyi bir Nora Roberts okuyucularına kazandırdığın için teşekkürler. Kindar Ölümde serinin diğerleri kadar aşk cinayet ve sırlarla doluydu. Ancak 1 yıl geçmesine rağmen henüz serinin devam kitabı gelmedi.Seri hala devam ediyor Nora Robertsın kitabı çıkmasına rağmen J.D. robb serisinin henüz kitabı çıkmadı Lütfen bizi daha bekletmeyin yeni kitabı heyecanla bekliyorum.

Seda m.

Eve Dallas serisi tek kelimeyle mütiş denebilir Nora Roberts bizi bir yandan bir cinayetin ortasında bırakırken aşkı tüm güzelliğiyle ortaya koyuyor. Ancak kindar ölümün çıkmasından 1 yıl geçmesine rağmen yeni kitap henüz piyasaya çıkmadı çevriecek çok kitap olduğunu düşünürsek Nora Roberts okuyucuları olarak yeni serinin devamını dört gözle bekliyoruz

seda m.

Öncelikle Kindar Ölümü çevirdiği için Epsilona teşekkürler.Ancak sırada çok kitap var çevrilecek ve her kitabın bu kadar mükemmel olduğuna inanıyorum.Umarım bizi daha fazla bekletmeden törensel ölümü çıkarırsınız 2008 de ilerki aylarda bu kitabın çıkacağına inanıyorum .Umarım diğer Nora Roberts kitaplarınıda okuma şansımız olur. Dört gözle bekliyorum.

ELİF TUNAY

Muhteşem aşk muhteşem macerayla bir arada.. Bu serinin hemen hemen tüm kitaplarına sahibim ve bu da en az diğerleri kadar güzel bir kitap. Tavsiye ederim.

ebru up

BENCE SERİNİN en güzellerinden biriydi!Epsilon yayınevi lütfen bizi çok bekletmeyin yayınlanacak çok kitap var.OKUYUCULARADA şunu söylemek istiyorum ; bu kitabı okuyun ama yazarın diğer kitaplarınıda mutlaka okuyun.Sevgiler...

Herdan

Yazarın tüm kitaplarına sahibim... Eve, roake maceraların yenisini istiyorum..

Gül

Tek kelimeyle harika bir kitaptı okumaya doyamadım devamını dört gözle bekliyorum...

Yasemin KAHYA

Teşekkürler, Harika bir kitaptı, bir solukta okudum :) Lütfen kitapların arası fazla olmasın, serinin daha 19 kitabı olduğu düşünülürse :) Eminim çalışmalar zordur, şimdiden teşekkürler.....

Derya KAYA

Kindar ölüm serinin diğer kitapları harika bir kitap.Bir polisiye kitaptan beklenecek şeylerden çoğu var.Heyecan,macera,aksiyon ve tabiki Eve-Roarke aşkı. Bu kitap harika. Serinin yeni kitaplarını dört gözle bekliyorum.

Esin TURHAN

Her zamanki gibi harika bir polisiye harika bir aşk

Gizem HACIPAŞAOLU

Kesinlikle mükemmel herzamanki gibi... Devamını dört gözle bekliyorum ama bu sefer arayı cok açmayın lütfen =(( Roberts'in okumadığım kitabı kalmadı ... =)

Filiz

Şimdiye kadar okuduklarım içinde en beğendiğim Eve Dallas kitabı. Muhakkak okuyun. Kendi içinde bir sırası olduğundan Büyülü Ölüm ve Noel'de Ölüm'den önce okuyun. İyi okumalar.