Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kılıçlar ve İnciler

Kılıçlar ve İnciler

Orijinal Adı : Rebel Belle

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Rachel Hawkins

Çevirmen : Müge Hestbæk

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 288

74.50
“Büyü ve cazibeyle dolu, sürükleyici bir hikâye.”

–VOYA

Kitap Hakkında


“Bruce Wayne ebeveyni öldüğünde Tibet’e gitmişti, Süpermen bir uzaylıydı, Örümcek Adam ise bir örümcek tarafından ısırılarak güçlerini kazanmıştı. Peki ya ben? Okulun tuvaletinde hademeyi öpmüş, sonra topuklu ayakkabımla öğretmenimi öldürmüştüm.”

 

Harper Price, lise balosunda kraliçe ilan edilmeye hazırdı ama balo esnasında okulun hademesiyle tuhaf bir karşılaşmadan sonra biraz… sıradışı güçleri olduğunu fark etti. Artık sadece giyimi ve dersleri değil, uçan tekmeleri de oldukça iyiydi. Hayatı çok garip bir yön almıştı. Kadim ve güçlü muhafızlar olan paladinlerden biriydi.

 

İşlerin daha da saçma bir hal alamayacağını düşünürken, kimi koruması gerektiğini öğrenmişti: David Stark, çocukluğundan beri sevmediği ve okul hayatı boyunca her şeyi burnundan getiren öğrenci muhabiri. David gizemli bir kehanetin parçasıydı. Ancak Harper, David’den eskisi gibi nefret etmemeye başlayınca durum karışacak ve David’in kaderi belki de dünyanın sonunu getirecekti.

 

“Hem şaşırtıcı hem de eğlenceli.”

 –BCCB, starred review

 

“Romantikliği ve başarılı kurgulanmış karakterleri, inanılmaz bir mizah anlayışıyla okurları kendine çekeceği kesin.” 

Booklist

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735467

ISBN : 978-605-173-546-7

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : Sert Kapak - Şömiz