Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kendim Gibisi Yok

Kendim Gibisi Yok

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Pınar Yılmazer

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 286

Çıkış Tarihi : Ocak 1996

Kitap Hakkında


"Ben insan türünün büyük çoğunluğuna benzemiyorum... Onlar gibi düşünmüyor, onlar gibi davranmıyorum. Bu, 'kendine özgü bir birey' olmaktan öte bir şey. Kendilerine benzemediğim o büyük çoğunluk buna 'uyumsuzluk' diyor küçümsercesine. Hiç alınmıyorum bundan, olsun varsın. Çünkü beni onlarla uyumsuz yapan her neyse, kendimle ve doğayla uyumlu kılıyor. Ya onlar ya kendim öyleyse... Kendimi seçiyorum... Yatağın altındaki bir çift göz hep bana bakıyor çünkü."
Pınar Yılmazer, genç okurlarına bir dost eli uzattığı Kendim Gibisi Yok'ta kişinin 'kendi' olmasının önemini, ancak kendimizi severek mutlu olabileceğimizi, bunun bencillik olmadığını, gerçek yaşamdan örneklerle ve her zamanki gibi akıcı bir dille anlatıyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314503

ISBN : 975331450-7

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Aylin

Ben en çok içindeki testleri beğendimm....

RENGİN AYTAN

Örnekleri ve benzetmeleri çok hoşuma gitti. Kitap tek kelimeyle SÜPPER!!!

ECE UZLU

Ben bu kitabınıza bayıldım, fakat Pınar abla"mucize içimizde saklıdır" ve "yüreğimdeki çoban yıldızı" pek güzel değildi ama süpersin.

çisem kunt

İnsanın kendisini bulmasından daha zor bir şey yok sanırım bizim dönemimizde. Pınar abla da bunu anlamış olmalı ki bize böyle bir kitap sundu. Teşekkürler Pınar Yılmazer...

Pınar Eğri

Kitabı daha yeni okumaya başladım ama çok ilgimi çekti. Biraz karıştırdım sayfalarını. Çok güzel olduğuna inanıyorum. Mükemmel...

pınar

yine çok başarılı.pınar abla çok iyi yazıyorsun buna inan.tüm kitapların müthiş ve bu da öyle.bu kitap da çok tutar.zaten HİÇ ŞÜPHE YOK Kİ!!

Gizem

Ben bu kitabın başlığını görür görmez hemen aldım.İyikide almışım çok etkiletici,muhteşem bir kitap.

nazlı

bu kitabı okumadım fakat arkadaşım okudu çok beğenmiş şu anda bende okuyorum harika