Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kazanmak Uğruna

Kazanmak Uğruna

Orijinal Adı : Silks

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Dick Francis, Felix Francis

Çevirmen : Çağdaş Günerbüyük

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 360

Çıkış Tarihi : Eylül 2011

22.50

Kitap Hakkında


Savunma avukatı Geoffrey Mason son davasında yargıcın suçlu kararını sessizce dinlerken içten içe genç müvekkilinin uzunca bir hapis cezasına çarptırılacağını ummaktadır. Sonrasında Julian Trent'e verilen sekiz yılı fazlasıyla hoşgörülü ve hafif bulur. Oysa Trent ile ne yazık ki bundan çok daha kısa sürede karşı karşıya gelecektir.

Hukuk kariyerinin sıkıcılığını ve kasvetini amatör jokeylik kariyeri ile dengelemeye çalışan Mason, Sandown'daki yarış sırasında jokey bir arkadaşının vahşice öldürülüşüne tanık olur, bir numaralı şüpheli ise şampiyon jokey Steve Mitchell'dır.

İstemese de yargılama sürecinin içine çekilen Mason, kendini bir anda şiddet, tehdit, kandırmaca ve yalan dolu karmaşık bir ölüm-kalım mücadelesinin içinde, sevdiklerini korumaya ve gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken bulur...

"Dick Francis her zamanki formunda olduğunu gösteriyor."
Daily Mail

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824545

ISBN : 9789944824545

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Neslihan

Teşekkürler çıkardığınız tüm kitapları alıp okumaya çalışıyorum. AMA LÜTFEN BAŞLADIĞINIZ SERİYİ BİTİRİN VE YENİ SERİYE İLK KİTAPTAN BAŞLAYIN. Bu yazarın "MacLean Curse"Okumanın hiç zevki kalmıyor. Yine de iyi ki varsınız. Sevgiyle kalın. Okumaya devam.