Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

KARŞI PENCEREMDEKİ BELA

KARŞI PENCEREMDEKİ BELA

Orijinal Adı : A Bad Boy Stole My Bra

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Lauren Price

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 296

Çıkış Tarihi : Mart 2020

49.50
Bu kitabı okumak çok keyifliydi. Zekice, komik ve kahkahalarla dolu!

–Kathy Birchall, The It Girl serisinin yazarı

Kitap Hakkında


Riley gecenin bir yarısı uyandığında gözlerine inanamadı: Karşısında yeni komşusu Alec duruyordu. Çocuk bütün sakinliğiyle Riley’nin Miki Fare desenli sutyenini alıp pencereden çıkarak karşı evdeki kendi odasına geri döndü. Elbette, bu hareketinden sonra Riley ondan bütün kalbiyle nefret etti ama… keşke bu kadar yakışıklı olmasaydı.

Arkadaşlıkları oldukça çalkantılı başladı. Her şeyin ters gittiği bir partiden sonra, Riley kendini (neyse ki, tamamen giyinik halde) Alec’in yatağında buldu. Bu kadar (gereksiz) yakınlığın ardından, özellikle de Alec derin duygularını sakin duruşunun ardına gizliyor gibi göründüğünden, Riley aralarındaki şey her neyse ona bir şans vermesi gerektiğini düşündü. Fakat tam o sırada, Riley’nin hiç ummadığı biri hayatına tekrar girecek, her şeyi yine altüst edecekti.

 

 

Hoş, eğlenceli ve şaşırtıcı bir roman… Sutyen hırsızlığı bir yana (o da neydi öyle!) içimdeki genç kız Alec Wilde gibi birinin komşusu olmayı çok isterdi.

–Eleanor Wood, Becoming Betty’nin yazarı

 

İçten, eğlenceli ve gerçekten çok sevimli bulduğum bu kitap sizi güldürecek, başkasının yerine utandıracak… ve başından sonuna kadar Riley için tezahürat etmenizi sağlayacak.

–Maggie Harcourt, Unconventional’ın yazarı

 

 

 

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737089

ISBN : 978-605-173-708-9

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar