Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kara Melekler

Kara Melekler

Orijinal Adı : Black Angels

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Karleen Koen

Çevirmen : Seden Gürel

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 592

Çıkış Tarihi : Ağustos 2010

Kitap Hakkında


17. YÜZYIL İNGİLTERE'Sİ...
AŞK VE SİYASETİN, ROMANTİZM VE İHANETLERİN, GÜÇ VE İKTİDAR SAVAŞLARININ İÇ İÇE GEÇTİĞİ BİR DÖNEM...
TUTKU, SAVURGANLIK, TEHLİKE VE SKANDALLAR...
TÜM BUNLARIN ARASINDA KALMIŞ GURUR VE STATÜ SAVAŞINI
HER ŞEYİNİ RİSKE ATARAK SÜRDÜRMEKTE OLAN
BECERİKLİ BİR GENÇ KADIN...

Alice Verney rüyalarını gerçekleştirmeye kararlıydı. XIV. Louis Fransa'sından ayrılmasını gerektiren skandaldan sonra İngiltere'ye geri dönmüş ve burada II. Charles'ın mutlu ama gürültülü sarayında hayatını yeniden düzene koymak zorunda kalmıştı. Yeniden yapılanma döneminde eski siyasi dostluklar yıpranmıştı ve Kral'ın verimsiz olan Kraliçe'yi boşayacağına dair söylentiler ortalıkta dolaşmaya başlamıştı, onun ölümünü bile umursamayacak insanlar türemişti. Kraliçesine sonuna kadar sadık olan Alice, bu hain planları kimin yaptığını bulmaya çalışıyordu, babasının da bu planları yapan kişiler arasında olduğuna dair şüpheleri vardı. Alice umduğundan çok daha fazla şeyi ortaya çıkarmış ve kendini bilmemesi gereken bir oyunun içinde bulmuştu. Savaş kapıdaydı. Kral Charles bile açgözlülüğünden dolayı kendi ülkesine ihanet ediyor, dahası Alice'in kendi hayatı için yaptığı hırslı ve iddialı planları da sürekli sekteye uğruyordu, genç kadın tehlikenin ve tehditlerin ortasında kalmıştı. Yanlış adama âşık olduğunu anlamış olması da onun karşısındaki en büyük tehlikelerden biriydi.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823074

ISBN : 9789944823074

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


hande

kitap güzeldi fakat sonunu fazla sevmedim bazı olaylar çok çabuk geçiştirilmiş ama yinede gayet hoştu

tk

Ben kitabı severek okudum, çevirisi olsun konusu olsun çok tatmın edici idi bu yazarın çıkan her kıtabınıda gözüm kapalı alırım. Okumadıysanız kaçırmayın bence :)