Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kara Altın

Kara Altın

Orijinal Adı : Dark Gold

Kategori : Bestseller > Paranormal

Yazar : Christine Feehan

Çevirmen : Sima Özkan

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 408

Çıkış Tarihi : Eylül 2011

37.50

Kitap Hakkında


---Onlar sonsuzlukta ruh eşlerini arayan karanlığın efendileriydi.---

Alexandria Houton, öksüz erkek kardeşini korumak için her şeyini verirdi
- hayatını bile. Fakat San Fransisco''nun sislerine gizlenen korkunç bir şeytanla karşılaştıklarında, Alex''in tek yapabildiği kurtuluşları için yakarmak oldu...

Ve karanlığın içinden Aiden Savage çıkageldi Altın rengindeki savaşçı, karanlığın diğer tüm yaratıklarından daha güçlü ve tehlikeliydi. Zamanın tesir edemediği Karpatyalı onları korkunç kaderlerinden kurtaracaktı.
Ancak Aidan mucize mi... yoksa bir canavar mıydı? Alex''in kurtuluşu mu... yoksa günahı mıydı?
Alex, Aidan''ın doğaüstü baştan çıkarışına teslim olursa erkek kardeşini gerçekten kurtarabilecek miydi? Yoksa yaşamından çok daha fazlasını feda mı edecekti?Paranormal aşk türünün kraliçesi.
Publishers Weekly

Serideki en iyi kitap. Tutku dolu ve tehlikeli.
Romantic Times

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824484

ISBN : 9789944824484

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Beste

Sevgili Epsilon, Dard serisi benim en sevdiğim serilerden biri ve ben 1 yıldır 4.kitabın çıkmasını bekliyorum. Sadece ben değil, Dark okurları da bekliyor. 2010 yılında 2 kitap çıkarırken 2011 de sadece 1 kitap çıkardınız. Şimdi 2012'deyiz ve yılı yarıladık bile ama hala 4.kitap çıkmadı. Bir ara Nisan da çıkacak diye bir haber yayıldı ortaya ama aradan 2 ay geçti ve kitap ortada yok. Lütfen aRtık çevirin Kara Büyü'yü.

MERT

Dark serisi benim en beğendiğim paranormal serilerden biri...Fakat ne yazık ki sevgili Epsilon seri kitaplarda okuyucunun hızına uymuyor.Nisan ayında çıkacağı söylenen KARA BÜYÜ 'yü hala bekliyoruz.Bir kitabın çevirisi bu kadar uzar mı?Yaz sezonuna kalırsa, korkarım çıkış tarihi eylülü bulur.Epsilon lütfen bizi çok bekletmeyin...Sabırlı olanlara bu seriyi şiddetle öneririm.Alın ve okuyun, sonra da bizim gibi her gün Epsilon'un sayfasına girip,bekleyin:)))

SILA

Aylardır Gregori'yi bekliyoruz,Epsilon bir türlü çıkartmıyor.Aylardır çevirisi bitmedi!Okuyuculara büyük bir işkence...Lütfen artık biraz hızlandırın ve bizi GREGORİ ile buluşturun.Dark serisine başlayan bu seriden vazgeçemeyecek.

Nisa

Epsilon`un şahane seriler bulup türkçeye çevirerek okuyucuya sunmakta üzerine yok. Lakin bir de o serilerin devamını da makul süreleri aşmadan çevirebilse keşke. Aylardır Kara Büyü çıksa da okusak diyoruz. Alakalı alakasız her türlü kitabı yayınladınız ondan halen ses yok. Demek ki bu yayınevinden yeni serilere başlamak da artık yok.

İrem

Nisan ayında çıkacağı söylenen Kara Büyü'den hala ses yok.Serinin en çok sevilen Karpatyalısını okumak için sabırsızlanıyorum.Dark serisine lütfen başlayın, çok beğeneceksiniz ve bizim gibi serinin bir sonraki kitabının çıkması için her gün Epsilon'un sayfasına bakacaksınız.Kitap kurtlarına şiddetle öneririm.Bu seri ile bizi tanıştırdıkları için Epsilon'a çokkk teşekkürler:)))

Seda

Epsilon'un sayfasına her gün bakmaktan yoruldum.En karanlık Karpatyalıyı okumak istiyorum.Serinin en çok beklenen kitabını istiyoruz.Lütfen seri kitap aralarını bu kadar açmayın.Dark serisini okuyan, bu seriden vazgeçemeyecek.Herkese okumalarını öneririm.

epsilon fanatiği

epsilon kitaplarını yıllardır okuyorum ama her nasılsa dark serisini atlamışım ve üç kitabı da bir hafta içinde bitirdim. okuduğum en güzel fantastik seriydi. Bize bu kitapları okuma şansı verdiği için epsilona çok çok teşekkür ederim. Ancak dark serisinde yazarın çok fazla kitabı var ve lütfen biz okurlarınızı çok fazla bekletmeden hepsini ve özellikle gregori'yi bir an önce bize kavuşturun. epsilon ailesine kocaman sevgiler...

Eda

Nisan ayında çıkacağı söylenen Kara Büyü hala çıkmadı.En karanlık Karpatyalıyı merakla bekliyoruz. Lütfen artık bizi çok bekletmeyin ve Gregori'yle bizi buluşturun.

Emine

Yurt dışında yirminci kitap çıktı.Bizde Kara Büyü ne zaman çıkacak?

ZELİŞ

Dark serisi muhteşem fakat 2011 de sadece bir kitap çıktı bu gidişle seriyi bitirmeye benim ömrüm yetmez sanırım.

Beste

Kara serisine bayılıyorum. ilk 3 kitabını ardı ardına birçok kez okudum ve hala doyamadım. Doyacağımı da sanmıyorum.4. kitap Kara Büyü'yü de sabırsızlıkla bekliyorum. Ne zaman çevirisi bitecek? Ne zaman kitabımıza kavuşacağız? Gregori'nin hikayesini çoooooooook merak ediyorum. Acıyın bie. Çabuk çıkartın.

EDA

Kara Büyü ve Gregori demekten hiç bıkmayacağım.Neden çevirisi bu kadar uzadı çok merak ediyorum.Her gün sayfanızı kontrol ediyorum.Bu kadar güzel bir seri kitabını lütfen bizlerle biran önce buluşturun.Sizleri çok seviyoruz ama ne yapalım ki çok sabırsızız:)))

Mert

Kara Büyü' nün çevirisi bitsin artık.Sabırsızlıkla beklediğimiz kitaba kavuşmak istiyoruz.Seri araları çok uzamadan biz okuyucuya ulaşırsa çok seviniriz.Umarım , kitabın edisyon aşaması, çevirisi gibi uzamaz.Epsilon ailesini çok seviyoruz...Sevgiler...

ayşe hekim

4. kitabıda bir an çevirmenizi diliyorum biran önce okuyabilelim serinin en güzel kitabını:)

Sıla

Sevgili Epsilon, 2012 geldi ve biz GREGORİ'yi istiyoruz.Lütfen çabuk çevrilsin ve bizlerle buluşsun.Dark serisini çok beğeniyle okuyoruz fakat seri kitap araları çok açılıyor.Biz de sabırsızlıkla bekliyoruz:(( Acıyın biz zavallı okuyuculara...Sizleri çok seviyoruz:)))

neslihan

christine feehan 'ın dark serisindeki son kitap (kara mucize) ne zaman çıkacak?bizleri bilgilendirirseniz seviniriz...

göknur

2012 girmeden çıkmalıydı

Neslihan Korkut

Alacakaranlık serisinden sonra fantastik kitaplar hep birbirinin aynısı gibiydi.. aynı konular, farklı isimlerde aynı karakterler.. Derken Dark Serisi çıktı karşımıza.. Açıkçası ilk kitabı alırken bu kadar özgün bir konusu olacağını hiç düşünmemiştim.. Bugün heyecanla beklediğim 3. kitabıma kavuştum..Henüz bitiremedim ama orjinalliği buram buram kokuyor...Bir de 4. varmış..inşallah o da bir an önce çıkar.. epsilondan bir ricamız var.. yeni çıkan kitaplar 3 büyük şehirde (İstanbul-İzmir-Ankara) aynı anda belirlenen kitap evlerinde çıkamaz mı? İzmir'e kitaplar 1-2 ay gecikmeli geliyor hep... iyi çalışmalar.. saygılarımla

Juve Baby

süper süper süper.... ama lütfen en çok beklediğimiz Gregori'nin hikayesini bi an önce kavuşturun bize! çok ara vermeyin dayanamicam o derece =) hatta Amazon'dan alıp orijinal dilinde okumayı bile düşünüyorum!..***..

Seda

Serinin en güzel kitaplarından olan Dark Gold'u herkese öneririm...Bir çırpıda okudum ve bitti. Şimdi Dark serisinin -en en en -beklenen kitabını hasretle yolunu gözleyeceğiz.Sevgili Epsilon seni çok seviyoruz, Dark Magic'i biran önce bizlerle buluşturun lütfen.

tülin

Teşekkürler Epsilon.İnşaallah diğer kitaplar daha hızlı gelir. Bu hızla giderse 20 yılı bulacak çünkü... yine de emekleriniz için teşekkürler.

merve

günümü aydınlatan bi haber oldu kesinlikle.. şimdi işe büyük bir hevesle gidicem:) üçüncü kitabı çok bekledik, umarım dürdüncü kitabı bu kadar beklemeyiz.. tüm epsilon ailesine sevgiler ve teşekkürler:))

merlina

sonunda 3. kitapta çıktı biraz daha hızlı çevirirseniz çok sevinicez.

mdsimsek

Kara altın nihayet kütaphaneme girecek çook teşekkürler, umarım dizinin devamı daha kısa sürede bizlere ulaşır. Emeği geçenlere teşekkürler.

İrem

Dark serisinin bir fanı olarak Epsilon'a teşekkürler...Lütfen 4. kitabı bu kadar bekletmeyin.Klasik vampir kitaplarından çok farklı olan romantik bir seri...Kitap kurtlarına şiddetle öneririm.

Sıla

Merakla beklediğim kitap sonunda çıktı. 3.kitabı çok geciktirdiniz.Lütfen Dark Magic'i bu kadar geciktirmeyin.Bu kitabı yavaş yavaş okuyacağım ki çabuk bitmesin.Herkese Karpatyalıları tanımalarını tavsiye ederim.Epsilon ailesini seviyorum...Sevgiler:))))

şebnem

Hemen sipariş verdim, Çok teşekkür ederim 4. kitabı da bir bassanız tadına doyum olmaz. darısı Lara Adrian'ın The Midnight Breed serisinin 3. kitabına TEŞEKKÜRLER EPSİLON...

NESLİHAN

ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLEN BİR SERİ......Hemen sipariş verdim, Çok teşekkür ederim 4. kitabı da bir bassanız tadına doyum olmaz. Sevgiyle kalın. Okumaya devam.

Juve Baby

sonunda duydunuz sesimizi (L) !!!! darısı Lara Adrian'ın The Midnight Breed serisinin 3. kitabına=)..***..

Eda

Sevgili Epsilon, lütfen Dark serisine devam edin.Bu kitabı merakla bekledik.Serinin en favorisi olan 3. ve özellikle 4. kitabını (Gregori'nin anlatıldığı Dark Magic'i ) herkese öneririm.Emeği geçen herkese teşekkürler.