Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kapıldım Sana

Kapıldım Sana

Orijinal Adı : Swept Away By a Kiss

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Katharine Ashe

Çevirmen : Mehmet Eruluç

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 432

Çıkış Tarihi : Mart 2012

24.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Kapılıp gideceksiniz..."
Sabrina Jeffries
Gizli Bir Kimlik
Gemisinin açık denizde korsanlar tarafından ele geçirilmesiyle birlikte, Vikont Steven Ashford uzun zamandır peşinden koştuğu alçak köle tüccarına her zamankinden daha fazla yaklaşmış olur. Fakat zaferinin önünde baştan çıkarıcı bir detay vardır: kendisiyle birlikte tutsak edilen skandallar kraliçesi güzel Leydi Monroe. Şeytanın çağrısı hiç bu kadar baş döndürücü ya da yasak olmamıştır, zira Steven bir Fransız papaz kılığındadır. Eğer gemiden canlı olarak çıkmayı başarırlarsa, Leydi Monroe'yu düşmanlarından korumak için onunla bir daha asla görüşmemelidir.
İnkâr Edilemez Bir Aşk
İngiltere'ye geri dönen ve kaçamadığı delidolu geçmişi yüzünden sosyetenin dikkatli bakışlarını her daim üzerinde hisseden Valerie, hayatının en büyük macerasını yaşadığı nefes kesici "din adamı"nı bir türlü aklından çıkaramaz. Derken o din adamı, gerçek kimliğiyle, yani Vikont Ashford olarak tekrar ortaya çıkar. Fakat tüm tehlikeye rağmen, aralarındaki yakıcı tutkuyu inkâr edemezler. Artık tutkularının önünde engel olarak Valerie'nin yaralı kalbi, Steven'ın kimsesiz yazgısı ve her ikisini de ortadan kaldırmak için dur durak bilmeyecek bir cani vardır.
"Muhteşem yazılmış, tensel bir aşk romanı."
Kat Martin
"Kapıldım Sana, tensellikle yüklü nefes kesici bir aşk romanı. Olay örgüsü de bir hayli canlı ve sürükleyici."
Lisa Kleypas

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825139

ISBN : 9789944825139

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


serçin arslan

kitabı yeni bitirdim ve çok beğendim epsilon ailesi teşekkürler devamı gelmeli bekliyorum