Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kan Büyüsü

Kan Büyüsü

Kategori : Bestseller > Roman

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Gözde Soykan

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 415

Çıkış Tarihi : Şubat 2016

37.50

Kitap Hakkında


BrannaO’Dwyer, İrlanda gelenekleri ve efsaneleriyle dolu olan Mayo’da yaşamaktadır ve burada turistler için hazırladığı sabunları, losyonları ve mumları sattığı Kara Cadı adındaki dükkânının sahibidir.

Branna’nın gücü ve bencil olmayan kişiliği, arkadaş ve akrabalardan oluşan -ve aralarında atların, şahinlerin ve tazıların da bulunduğu- yakın bir topluluğu bir arada tutmaktadır. Ancak hayatında eksik bir şey vardır: Aşk.
Bir zamanlar,
FinbarBurke ile bir anlığına bile olsa bu aşka sahip olmuştur, ancak bir geleceğe sahip olmaları hem tarih hem de kanları tarafından yasaklanmıştır. Bu yüzden, Branna’nın içinde bıraktığı boşluğu doldurmak için Fin, aşkı yerine işine odaklanarak hayatını dünyayı gezerek geçirir.
Branna ve Fin’in ilişkileri onlara hem huzur hem de azap vermektedir. Ve aralarındaki ateşe yenik düşseler de
onlar için bir gelecek yoktur.
Bir gölge fırtınası çemberlerinin değer verdiği her şeyi tehdit etmektedir. Asırlardır devam eden bu savaşta arkadaşlarını bir arada tutan bağ ve yüzyıllardır ailelerinin peşini bırakmayan kötülük arasında fark yaratabilecek tek şey Fin’in gücü, sadakati ve kalbi olacaktır.
“Söz konusu romantizm olduğunda kimse
NoraRoberts’ın
 eline su dökemez.”
Booklist
“Amerika’nın en sevilen yazarı.”
The New Yorker

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051731186

ISBN : 9786051731186

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi :