Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kalpsiz

Kalpsiz

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Anne Stuart

Çevirmen : Nil Bosna

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 408

Çıkış Tarihi : Temmuz 2012

Tutku Her Zaman Kazanır...

Kitap Hakkında


Tutku Her Zaman Kazanır.

Cennet Konağı'nda işlenen karanlık günahlara çok az insan tanık olabilir. Ancak sürgüne gönderilmiş İngiliz aristokratların bedensel tutkularını özgürce tatmin etmek için bir araya geldikleri bu gizli topluluğun içerisinde, baş tahrikçileri olan gizemli Vikont Rohan'ın doymak bilmez iştahıyla aşık atabileceklerin sayısı daha da azdır.

Fiziksel haz arayışı, Rohan'ın hem en sevdiği eğlencesi hem de içinden yükselen en ısrarcı arzusudur, ta ki aklı kolay kolay çelinmeyen bir kadının büyüsüne kapılana kadar. Saf ve yoksul düşmüş bir kadın olan Elinor Harriman'ı karanlık arzusuyla dehşete düşürse de, Elinor da zamanla kalbinin hızla atmaya başladığını hisseder ve tutkunun arkasındaki adama doğru gizliden gizliye çekilir.

Anne Stuart'ı geçmek imkânsız.
Elizabeth Lowell

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825672

ISBN : 9789944825672

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

olay hem kadın hem erkek karakterin ağzından anlatılıyor. iki tarafın duygu ve düşüncelerini okumak daha güzel oluyor. Bencil bir anneye sahip iki kız kardeşin mücadelesi anlatılıyor. Boş zamanınız varsa okunabilir. Ama beklentinizi yüksek tutmayın...