Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kâhin’in Peşinde

Kâhin’in Peşinde

Orijinal Adı : Miss Mayhem

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Rachel Hawkins

Çevirmen : Müge Hestbæk

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 256

Çıkış Tarihi : Temmuz 2019

74.50
“Bu roman beklentinizi karşılamakla kalmayıp üstüne çıkacak. Yürek, zekâ, gerilim, aşk ve hepsinden önemlisi bol bol kahkaha barındırıyor.”
–Kirkus Reviews

Kitap Hakkında


Harper Price’ın hayatı neredeyse normale dönmüştü. Eforlar, son saldırılarından beri bir daha ortaya çıkmamıştı ve gizemli bir şekilde kaybolan Bee geri gelmişti. Artık Harper hayatındaki önemli meselelere odaklanabilirdi: okul, David’le sarmaş dolaş vakit geçirmek ve hatta Pine Grove Güzellik Yarışması’na katılmak. 

Ancak kahramanlık görevi hiçbir zaman bitmiyordu. Eforlar, David’i öldürmek yerine eğitmeye karar vermişti. Tek bir sorun vardı: Harper’ın ona katılması için çetin bir imtihandan geçmesi gerekiyordu. Bu imtihan onu ya daha da güçlü kılacak ya da… öldürecekti.

 

“Harper’ın keskin dili, kitabın sürükleyici aksiyonuna hoş bir mizah katıyor. Pine Grove’un sakin havası Eforların beklenen saldırı tehdidiyle bir zıtlık yaratıyor ve kitabı elinizden bırakmayı imkânsız hale getiriyor.”

 –Booklist 

 

“Hem şaşırtıcı hem de eğlenceli.”

 –BCCB, starred review

 

“Büyü ve cazibeyle dolu, sürükleyici bir hikâye.”

VOYA

 

“Romantizmi, başarılı kurgulanmış karakterleri ve inanılmaz bir mizah anlayışıyla okurları kendine çekeceği kesin.”

Booklist

 

 

Rachel Hawkins, Hex Hall serisinin New York Times çoksatan yazarı. ABD’nin Virginia eyaletinde doğmuş, Alabama’da yetişmiştir. Hawkins tam zamanlı yazarlığa başlamadan önce üç sene boyunca lisede edebiyat öğretmenliği yapmıştır. 

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735986

ISBN : 978-605-173-598-6

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak - Şömiz

İlgili Kitaplar