Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kağıt Kesikleri

Kağıt Kesikleri

Kategori : Hayatın İçinden

Yazar : İclal Aydın

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 224

Çıkış Tarihi : Nisan 2010

22.50

Kitap Hakkında


İclâl Aydın son kitabı Senin Adın Bile Geçmedi'de birlikte çalıştığı Tolga Meriç'le bu kez acıyı konu alan bir kitap hazırladı.
Acının değdiği her yerde hissettirdiği etkiden, her sayfada okurunun da parmağını kesebilecek acılardan bahsetti.
İclâl Aydın Kâğıt Kesiklerinde acının bütün duraklarına tek tek uğruyor ve yaşamı görkemli bir yangınla temize çekiyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944822749

ISBN : 9789944822749

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Neşe

Bende Sakarya'dan yazıyorum bizde okuyoruz takip ediyoruz ama buralarda imza günleri olmuyor.Bu taraflarada yolunuz düşerse sevinirim.Şahsen 7 kitabınız da imzalanmak için hazır bekliyor.Sevgilerimle....

necla

canım icom geçmiş olsun öncelikle:( hayat ağacı aramıza tekrar hoşgeldin umarım en kısa zamanda yeni kitap kavuşuruz icom kendine dikkat et izmirden kocaman sevgiler. sen ve biz icom gerisi vesaire:)

Esra

İclal ablacım yeni programın hayırlı olsun başarılar dilerim.Yeni kitaplarını ve dizilerini bekliyorum.Seni çok seviyorum.Mutlaka roman bekliyorum İclal aydın bence süper bir roman yazar.:)

necla

canım icom yeni kitap umut çok büyük bir umutla bekliyorum ve diyorum ki bunun devamı olan vesaire bekliyorum ve sen ve ben gerisi vesaire diyorum :))icom izmirden kocaman sevgilerle...

Esra

İclal abla senden ben artık süper bir roman bekliyorum.

Esra

İclal Abla seni çok seviyorum yeni kitaplarını bekliyorum.

necla

icom yeni kitabını merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum icom umut ediyorum ve sen ve biz gerisi vesaire :)) diyorum kendine dikkat et icom öpüldün.

necla

canım icom :) yine harikalar esti senin sayende skytürk ekranlarında herzamanki gibi muhteşemdin icom izmir fuarında beraberdik ama seni en kısa zamanda tekrar izmire bekliyoruz umarım en kısa zamanda izmirli sevenlerinle tekrar ziyaret edersin icom kendine dikkat et izmirden kocaman sevgiler selamlar icom:)öptüm

necla

canım icom hafta sonu şefaf oda mücdat gezen ve sen süperdiniz ve ben umut ve vesaire sabırsızlıkla bekliyorum icom seni çok seviiiiiiyorum :) kendine dikkat et...

Esra

İclal abla bundan sonra sanırım iki kitabın daha olacakmış Tolga Meriç'le birlikte onlarıda bekliyorum ama senin Tolga Meriç olmadan kendin yazdığın kitaplar bekliyorum çünkü o eski tadı yeni kitaplarında pek bulamadım ama seni çok seviyorum.

necla

canım icom kitabını iki günde bitirdim mükemmel senin ve tolga meriç yüreginize sağlık ama yetmiyor bundan sonraki iki kitap biraz daha kalın olsun lütfen:) okumaya donamıyorum çünkü ayrıca izmir fuarında seni görmek tüm izmirli sevenlerini mutlu etti en kısa zamanda seni izmire tekrar bekliyoruz icom doyamadık sana ve epsilon ailesine seni bizlerle buluşturduğu için teşekkürler seni çok seviyorum icom kendine dikkat et:)

Esra

İclal Abla demek istiyorum çünkü seni çok samimi buluyorum.Seni çok seviyorum .

Gülten

Bu kadar sabırsızlıkla beklediğim olmamıştır bir kitabı. İclal Aydın mükemmel kelimesinin anlamı olsa gerek seviyorum seni ve o müthiş kalemini İcom :)))))

necla

icom seni izmirde cumartesi günü kitap fuarı için sabırsızlıkla bekliyorum :)

fatma

iclal aydın demek yaşam demek benim için her zaman oldugu sabırsızlıkla bekliyorum kitaplarını hayatının içindekileri sayfa sayfa kale alınmış hayatlar iclal aydın işte yeni kan ve can ve çkmış izmir kitap fuarına imza gününe bekliyoruz saygılarımızla

necla

merhaba ben necla iclal aydın en sıkı hayranlarından biriyim yeni kitabını sabırsızlıkla bekliyordum çok mutlu oldum sizden bir ricam olıcak izmirden mail atıyorum ve yarın izmir 15 kitap fuar acılıyor yayın kuruluşu olarak kitap umarım yarın orda bulma şansımız olur ve eğer mail dikkate alır ve ilgilenirseniz sevinirim birde tabi sevgili iclal aydın orda görürsek çok mutlu oluruz şimdiden ilginiz için teşekkürler :))