Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kadınlar Ağlar

Kadınlar Ağlar

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Ayşenur Yazıcı

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 166

Çıkış Tarihi : Aralık 2003

Kitap Hakkında


Ben bir sihirbazım... 365 gün süren gönüllü işkencemi çektikten sonra, bu şiir kitabını okuyacak olan tüm insanların kalbine girip yaşanmış tüm aşk ağrılarını toplamayı bildim.
Bu şiirleri siz yazdınız aslında. Bütün aşkları tespih tanecikleri gibi art arda dizip, hatta sizinkinin sızısına bile ortak acılar buldum.
Bu şiirler içinde sizin ne umudunuz ve aşk el ele tutuştular. Cennette kaynayan bir kazanın içinden sayfanıza dökülecekler. Siz şiir okudukça aşk alfabesine yüreğinizden yeni harfler eklenecek ve bir zamanlar mahpuslara attığınız aşk nefes almaya başlayacak, göreceksiniz!
İnsanoğlunun yüreğinde milyonlarca yıldır evrim geçirmeyen en saf duygu şiirden başka neye dönüşebilir ki?
Şiirden başka hem rengi hem kokusu hem tüm anıları her dem taze başka bir ölüm var mı?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315074

ISBN : 975331507-4

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


gülen görücü

Merhabalar Ayşenur Yazıcı ve okurları. Seni o kadar çok seviyorum ki kişiliğin beni çok etkiledi ve yaşama sıkı sıkıya sarılman. Seni seviyorum.

sibel can

Sadece şiir sevenlerin değil tüm okuryazarların okumasi gereken bir duygu tufanı. Yüreginize Sağlık.

sevil

okunmalı

Gülden

Bir aşk hikayesinin giriş bölümünden çok sonucunu okur gibiydim.Öylesine biz ki bu hikaye..ve öylesine gerçek ki satırları...yüreğine sağlık... Sevgilerimle

rabia köseoğlu

Okurken; o an, tam da hissettiğim buydu diyorsunuz. Kendi yüreğinizi başka birinin kaleminden okumak keyifli, hüzünlü, karışık biraz da. Aldığınıza da okuduğunuza da pişman olmayacaksınız. Elinize kaleminize yüreğinize sağlık Ayşenur Hanım. svg.&syg.