Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kaderimde Sen Varsın

Kaderimde Sen Varsın

Orijinal Adı : What A Lady Wants

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Victoria Alexander

Çevirmen : Seden Gürel

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 328

Çıkış Tarihi : Ekim 2010

19.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


NEW YORK TIMES ÇOK SATANLAR YAZARI
VICTORIA ALEXANDER'DAN ''SONUNU BİLE BİLE'' ADLI ROMANINDAN SONRA EŞSİZ BİR HİKÂYE DAHA...
RASTLANTILARA İNANSANIZ BİLE BAZEN KADERDEN KAÇAMAZSINIZ!
Kadınlar tarafından arzulanan dört beyefendi birer şilin ve bir şişe konyağın ödül olarak belirlendiği bir bahse tutuşmuşlardır. Ödül evlenmeden ayakta kalmayı başaran son bekâra verilecektir
Nigel Cavendish bir gün evlenmek zorunda olduğunun farkındaydı ama o günün gelmesine daha uzun yıllar vardı. Bu yakışıklı, uslanmaz çapkın evlenene kadar hayatın tüm hoşluklarını sonuna kadar yaşamaya kararlıydı.
Leydi Felicity Melville komşusunun camından aşağı inmekte olan hergeleyi gördüğü an Nigel'ın dualarının cevabı olduğunu anladı. Biraz düzeltilmek kaydıyla! Felicity heyecan peşindeydi ve Londra'da ahlaksız Bay Cavendish'den daha heyecan verici biri olabilir miydi? Genç bir kız delice istediği şeyi elde etmek adına her zaman için birtakım planlar yapardı. Fakat Felicity'nin planı beklenmedik sonuçlar doğurdu. Bir şans oyunu ve patlayan bir silah onları istemedikleri bir şekilde karı koca yaptı.
Felicity, dik kafalı kocasına, doğru kadın olduğunu ispatlayabilecek mi? Arkadaşları arasında bahsi kaybeden Nigel kaderin varlığına sonunda inanacak mı?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823333

ISBN : 9789944823333

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


hande

ilk kitabına göre daha eğlenceli buldum.

Juve Baby

fena değil eğlenceli.. umarım iddiaya giren diğer beylerin kitaplarıda gelir Oliver ve Sinclair'inkilerde yani, Last Man Standing serisinin tamamını okuma şansımız olur!..***..

zeyno

seden gürelin çevirisimi iyi değil yoksa onun şansızlığımı bilmiyorum onun çevirdiği kitaplardan beğendiğim yok.

zeliş

Yazarın llk kitabı fena değildi.okudum fakat çok da zevk almadım çokta sıkmadı nebiliyim karar veremedim.bu nedenle bir şans daha vereceğim.bu kitabınıda aldım.bakacağız.