Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Kabil Güzellik Okulu

Kabil Güzellik Okulu

Kategori : Bestseller > Roman

Yazar : Deborah Rodrıguez

Çevirmen : Yeşim Öksüzoğlu

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 328

Çıkış Tarihi : Aralık 2017

54.50
İngiltere’de 400.000’den fazla sattı!

“Kabil’in sessiz devrimi güzellik salonunda başladı.”
New York Times

Kitap Hakkında


Kabil Güzellik Okulu

DOSTLUK VE ÖZGÜRLÜK SANATI ÜZERİNE BİR ROMAN


Deborah Rodriguez, Taliban’ın düşüşünden kısa bir süre sonra, savaş yüzünden yıpranmış halka insani yardım sağlamayı amaçlayan bir grubun üyesi olarak Afganistan’a gitti.

 

Doktorların, hemşirelerin ve terapistlerin yanında, bir kuaför olarak sağlayabileceği katkılar konusunda endişeli olan Debbie, kısa sürede Afganlarla dostluk kurmak için mesleğinin büyük bir şans olduğunu fark etti.

 

İyi bir saç kesimi için yanıp tutuşan Batılıların ve kendi güzellik salonlarını açmak  konusunda çok hevesli olan Afgan kadınlarının ilgisiyle karşılaşınca, aklına bir güzellik okulu açma fikri geldi.


Bu güzellik okulunda kadınlarla paylaştığı hikayeler Debbie’yi çok etkiledi.  Düğün gecesinde bakire taklidi yapan kız, ailesinin borçlarına karşılık evlendirilen on iki yaşındaki gelin, kocasının dayaklarına rağmen azimle eğitimini sürdüren genç kadın… Bütün bunlara tanık olan Debbie,  sonunda kendi mutsuz evliliğinden sıyrılma gücünü buldu ve yeni bir aşk için kendine şans verdi.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051733449

ISBN : 978-605-173-344-9

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : Creamy 3. hamur 60 gr / Kulaklı Karton Kapak

İlgili Kitaplar