Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Jüpiter'in Kemikleri

Jüpiter'in Kemikleri

Orijinal Adı : Jupiter' s Bones

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Faye Kellerman

Çevirmen : Uğur VİDİNLİ

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 461

Çıkış Tarihi : Ocak 2000

14.25
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


''Moon Music'', ''Serpent's Tooth'' ve ''Prayers for the Dead''in yazarı olan Faye Kellerman Amerika'nın en ünlü polisiye gerilim romanı yazarlarından. Dünyanın pek çok ülkesinde okurları olan Kellerman'ın kitapları, her zaman, New York Times, The Wall Street Jurnal, Publisher's Weekly ve Los Angeles Times'ın bestseller listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. Yazar, Jüpiter'in Kemikleri'yle hayranlar ordusunu yeni yüzyıla da taşıyor.
Faye Kellerman Los Angeles'ta kocası Jonathan Kellerman ve çocuklarıyla birlikte yaşamaktadır.
Jüpiter'in Kemikleri
Kozmoloji ve astrofizik alanlarında söz sahibi bir bilimadamı olan Dr. Emil Euler Ganz, yirmi beş yıl önce, 'zaman makinesi' yapmaktan söz ederek herkesin alay konusu haline geldikten sonra ortadan kaybolduğunda, meslektaşları arasında sayısız söylenti yayılmıştır. On yıl sonra, kötü bir üne sahip olan ''Tanrı'nın Halkaları Tarikatı''nın lideri Rahip Jüpiter olarak ortaya çıktığı zaman ise, herkes onun akıl sağlığından kuşkuya düşer. Ve bir gün Jüpiter tarikatın merkezinde ölü bulunur. Los Angeles Polis Teşkilatı'ndan Teğmen Peter Decker'ın elinde, meslek yaşamında karşılaştığı bu en şaşırtıcı olayla ilgili olarak, dedikodular dışında açıklayıcı hiçbir bilgi yoktur. Dedektif, ekibiyle araştırmayı derinleştirdikçe, inanılmaz gerçeklerle yüz yüze gelecek, insanların aynı türden zayıflıklarının bir araya gelerek bir güce dönüşebildiğini görecektir.
Jupiter in Kemikleri, alışılmış polisiye romanlardan çok farklı, heyecan ve gizemin yanında, gerçek boyuttaki karakterleri, karmaşık ve süprizlerle dolu olay örgüsü ile soluk soluğa okunacak bir kitap.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312035

ISBN : 9753312032

Boyutları : 196x135

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


sevil kalyoncu

Bence ince ayrıntılarla süslenmiş güzel bir kitap. Sürprizlerle dolu diyebilirim. Bağlantılar ince fakat detayları oluşturuyor. Bence tek kusuru ismi. Kitaba başka bir isim verilebilirdi. Daha çekici ve kitapta anlatılanlarla ilgili olabilirdi. Okumanızı tavsiye edebilirim.

şeref nur özenç

Kitap vasattan son anda kurtuluyor ki yine de alıp okuyun diyemem. Polisiye bölümü abartılmış sanki sırf operasyonları okuyorsunuz. Katilin kimliğini de uzun süre saklayamamış. Pek fazla sürprizler yok.