Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

JAGUAR’IN PENÇESİ

JAGUAR’IN PENÇESİ

Orijinal Adı : Narcos: The Jaguar’s Claw

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Jeff Mariotte

Çevirmen : Müge Hestbæk

Editör : Mert Doğruer

Sayfa Sayısı : 304

Çıkış Tarihi : Aralık 2018

49.50
“Televizyonun anti-kahramanı Escobar tam bir muamma ancak Narcos’un da tam anlamıyla bağımlılık yaratıcı, etkileyici, şoke edici ve hatta eğitici olduğunu söyleyebilirim.”
-Boston Globe

Kitap Hakkında


Narcos dizisi ile bağlantılı ilk resmi roman olan JAGUAR’IN PENÇESİ, Pablo Escobar’ın liderliğindeki Medellín kartelinin iç yüzünü Jose Aguilar Gonzales’in gözünden anlatıyor.

Genç ve idealist bir polis memuru olan Gonzales, kendini bir anda uyuşturucu baronu Pablo Escobar’a hizmet ederken bulur. Escobar’ın azılı tetikçilerinden birine dönüşen Aguilar, memleketi Medellín’de kokainle kararan hayatlara tanıklık eder ve kendi yaşamında da bir dizi felaketle yüzleşmek zorunda kalır. Olaylar Aguilar’ı geri dönüşü olmayan bir yolun eşiğine getirmiştir; ya tüm kayıpları pahasına hayatta kalmak için kartele hizmet etmeyi sürdürecek ya da kartelin başındaki güçlü, karizmatik ve ölümcül tiranı karşısına alacaktır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735016

ISBN : 948-605-173-501-6

Boyutları : 13,5X 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak - Kulaklı