Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

İyi Günde Kötü Günde

İyi Günde Kötü Günde

Orijinal Adı : First Comes Marriage

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Mary Balogh

Çevirmen : Özlem Gültekin

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 416

Çıkış Tarihi : Aralık 2011

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Ailenin ortanca kızı olan gururlu ve cesur Vanessa'nın, genç bir dul olarak Londra'nın en seçkin bekârının peşinden koşmamak için kendince bir sebebi vardır. Ve bunun kesinlikle aşkla bir ilgisi yoktur. Yoksa var mıdır?
Karşı konulmaz Lyngate Vikontu Elliott Wallace'ın, taşrada kendi halinde bir köy olan Throckbridge'e gelmesi büyük telaşa sebep olur. Ablasını sevgisiz bir birleşmeden çaresizce kurtarmaya çalışan Vanessa Huxtable, evlenmek için kendini öne sürer. Bir eşe ihtiyacı olan Elliott ise yerine getirmesi gereken görevlerinden ötürü, alışılmadık biçimde kendisine yapılan bu teklifi kabul eder. Ne var ki düğün gecelerinde tuhaf bir olay meydana gelir. Ortak hiçbir şeyleri olmayan bu iki yabancı birbirlerinden uzak duramazlar.
Geçmişte kalan bir sırrın çevresinde dönen entrikalar -- bunlardan biri de Huxtable ailesi ile bağlantılıdır -- arasında, Elliott ve Vanessa evliliğin doyumsuz güzelliklerini... ve aşkın çok da uzakta olmayabileceğini keşfederler.
"Mary Balogh aşk romanlarının kraliçesi."
Publishers Weekly
"Eğlenceli ve seksi."
Library Journal
"Yeni bir Mary Balogh romanı, her kadının kendisine alması gereken bir armağandır."
Teresa Medeiros

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823753

ISBN : 9789944823753

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

okurken sıkıldığım romanlardan biridir.