Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

İskandinav Uzun Yaşam Rehberi: 10 Yıl Fazla Yaşamak İçin 10 İpucu

İskandinav Uzun Yaşam Rehberi: 10 Yıl Fazla Yaşamak İçin 10 İpucu

Orijinal Adı : The Nordic Guide to Living 10 Years Longer

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Bertil Marklund

Çevirmen : Müge Hestbæk

Editör : Cemil Üzen

Sayfa Sayısı : 144

Çıkış Tarihi : Nisan 2019

42.50
“Nasıl daha sağlıklı olabileceğinizi mantıklı bir şekilde anlatan, çabucak okunan, genel okur için son derece cazip bir rehber.”

Library Journal

Kitap Hakkında


İsveçli Dr. Bertil Marklund’un İskandinav Uzun Yaşam Rehberi, İskandinavya’nın sade ve sağlıklı yaşam tarzı “lagom”u 10 basit ve uygulanabilir ipucuyla hayatınıza taşıyor. Detaylarla sizi sıkmayan, karmaşık önerilerle sizi ertelemeye sevk etmeyen, uzun bir hayat için kısa bir rehber niteliğindeki bu kitapta uyku, beslenme, egzersiz, stres, enflamasyon tehdidi gibi hayati meseleler hakkında yaşam tercihlerinizi değiştirmenizi sağlayacak pratik bilgi ve öneriler bulacaksınız.

 

Üzerine hiç düşünmeye gerek kalmadan, çabucak uygulamaya geçirebileceğiniz bu 10 ipucu sayesinde çok daha uzun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sizi bekliyor.

 

“Bir üniversite hocası tarafından kaleme alınan, basitliğiyle diğerlerinden ayrışan, sıradışı bir kişisel gelişim kitabı… Her şeyi 100-150 sayfada o kadar anlaşılabilir bir şekilde anlatıyor ki hepsini birden hemen uygulayabileceğinizi hissediyorsunuz.”

The Times UK

 

“Dr. Marklund İsveçlilerin her şeyi kararında yapmayı ifade eden ‘lagom’ düşüncesini savunuyor. Sağlıklı olmak için katı diyetlerle veya son moda çılgınlıklarla uğraşmak istemeyenler, sağlıkla ilgili bilgi bombardımanından usananlar mutlaka bu kitabı okumalı.”

Publishers Weekly

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735528

ISBN : 978-605-173-552-8

Boyutları : 12,5 x 17,5 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar