Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Işığın Anahtarı

Işığın Anahtarı

Orijinal Adı : Key Of Light

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Mine Atafırat

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 342

Çıkış Tarihi : Aralık 2005

27.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Her zaman İrlanda efsanelerinden etkilenmiş ve kendini o sihirli öykülere yakın hissetmiş olan Nora Roberts, 'Anahtar' üçlemesinin ilk kitabı olan 'Işığın Anahtarı' ile hayal gücüne açılan kapıyı aralıyor; okurlarını masalsı ve gizemli bir dünyanın sınırlarında dolaştırıyor.
Kişilikleri birbirinden fazlasıyla farklı üç genç kız, hayatı aydınlatan sanatın, bilginin ve cesaretin anahtarlarını ararken, kendileriyle yüzleşip mutluluğu ve aşkı buluyorlar.
Erkek kahramanlarını çok iyi anlayan ve anlatan; güçlü kadın kahramanlarını hayata çok yakın çizen ve aşkı en güzel yazan Nora Roberts, bu üçlemesinde okurunu hem heyecanlandırıyor hem de düşündürüyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753318334

ISBN : 975-331-833-2

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


mbuyuk

Daha önce polisiye kitaplarını okuduğum yazarın, fantastik kurguda da ne kadar iyi olduğunu gösteren üçlemenin ilk kitabı...Sağlam oturtulmuş karakter, yer,zaman örgüsü ve tasvirleri ile kendinizi kitabın içinde bulmamanız hatta birebir gözünüzde canlandırmamanız mümkün değil.Okuyacak olanlar çok şanslı çünkü ilk kitapla serinin bağımlısı olup diğer kitapların çıkmasını beklemek zorunda değilller...

Ebru Up

NORA ROBERTS gittikçe daha iyi yazıyor özellikle eve dallas serisini çok beğeniyorum.Danielle steel ile sakın karıştırmayın!!! Nora Roberts ve Judith bence 1 numaralar.ÇOK YAZIKTIR Kİ DANIELLE STEEL in kitapları daha çok yayınlanıyor.EPSİLONDAN bu iki yazarın kitaplarının daha çok çevrilmesini rica ediyorum.YAYINLANMAMIŞ o kadar çok kitapları var ki!Bir an önce bizlere ulaştırırlarsa çok seviniriz.İKİ YAZARINDA TÜM KİTAPLARINI okudum mutlaka OKUYUN ve tavsiye edin bulaşıcı hastalık gibi yayıldıklarını ve etkileri altına aldıklarını göreceksiniz sakın şaşırmayın.Çünkü onlar 1 NUMARA

ebru atilmis

Tüm N. Roberts kitapları gibi yine bir solukta okunacak kadar açık, sürükleyici, neşeli ve sihirli... Kahramanlarını yine tanışmışız gibi sevdim. Diğer iki kitabın yayınlanmasını beklemek çok zor. Epsilon?dan bir an önce üçlemeyi tamamlamasını rica ediyorum. Hatta N. Roberts ve J. Mcnaught?un yayınlanmış tüm kitaplarını bizlere ulaştırsalar ne harika olur. Sevgili Epsilon çalısanları anahtar serisinin diğer kitaplarının ne zaman yayınlanacağını sitenizde belirtmeniz mümkün değil mi?