Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

İş

İş

Orijinal Adı : Business

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Martina Cole

Çevirmen : Cemal Tevrizci

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 406

Çıkış Tarihi : Ekim 2009

Kitap Hakkında


Imelda Dooley gerçekten çok korkuyordu. Hamileydi ve tek başınaydı. Babası hiç de hafife alınacak türde bir adam değildi ve kızının hamile kalışının bedelini birisine mutlaka ödetecekti. Ve bu kişi Imelda olmayacaktı. Imelda işte tam bu noktada kendini korumak adına bir yalan söyledi... Tek bir yalan... Gerçek anlamda cinayetler serisine sebep olacak tek bir yalan!
Mary Dooley o geceki olayların ardından ailesine bakabilmek için işi devralması gerektiğini anlamıştı. Öyle de yaptı, kendi başına bir isim yarattı. Ama her şeye karşın kızının kin ve nefrete bulanmış uyuşturucu-fuhuş girdabına kapılmasına engel olamadı. Kızının katliama benzeyen hayatında Mary'nin taptığı tek şey torunlarıydı... Jordanna ve Kenny.
Yetmişlerin sonlarından günümüze uzanan İŞ uyuşturucu ve fahişeliğin cesur, rahatsız edici, iz bırakıcı hikâyesini, aynı zamanda genç bir kızın her şeye rağmen ayakta kalma mücadelesini anlatıyor.
Martina Cole'un eşsiz hayal gücüyle kaleme alınan İŞ paranın ve prestijin gerçek bir felaket karşısında ne kadar yararsız olduğunu ortaya koyan çarpıcı bir hikâye. Eleştirmenlerden tam not alan ve pek çok ödüle layık görülen Cole'un başarısının sırrı, olanı olduğu gibi okuyucuya aktarmasına bağlanıyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821940

ISBN : 9789944821940

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle