Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

İmkânsız Aşklar Evi

İmkânsız Aşklar Evi

Orijinal Adı : Her Fearful Symmetry

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Audrey Niffenegger

Çevirmen : Sibel Akyel Eraltan

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 456

Çıkış Tarihi : Ekim 2010

Kitap Hakkında


Filmi de yapılan Zaman Yolcusunun Karısı adlı romanıyla büyük beğeni kazanan Audrey Niffenegger, incelikle yazılmış kusursuz bir eser olan
İmkânsız Aşklar Evi ile yeniden raflarda!
'Diğer tarafa' ulaşan sürükleyici bir aşk hikâyesi. People
Bu gotik hikâye, Londra'daki Highgate Mezarlığı'nı arka planı yaparak aşkın gücünü anlatıyor. The New Yorker
Niffenegger konuyu ustaca, insanın içine işleyen ve yaratıcı bir şekilde örmüş.
Los Angeles Times
Julia ve Valentina Poole, üniversitede okumak, iş bulmak ya da sıcak evlerinden dışarı çıkmak istemeyen, 'ayna' ikizleri olmaları dışında sıradan Amerikan gençleridir. Fakat her şey, var olduğundan bile haberdar olmadıkları teyzelerinin öldüğü ve onlara Londra'da Highgate Mezarlığı'na bakan bir apartman dairesi bıraktığı haberlerini veren bir mektup almalarıyla değişir. En sonunda kendi yaşamlarına başlayacaklarına inanırlar... ama üst katlarında yaşayan aşırı takıntılı Martin yetmezmiş gibi, alt katında sevdiği kadına tutkuyla bağlı Robert ve kız kardeşiyle arasının bozulmasını bir türlü atlatamayan -bir şekilde ne bu dünyayı ne de evini terk etmemiş gibi görünen- teyzelerinin karmaşık yaşamlarının tam ortasına düşerler.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823340

ISBN : 9789944823340

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Tansu Sarıyaz

BENDE KİTABI OKUYORUM 100 SAYFA KALDI KONUSU İLGİMİ ÇEKTİ YAZARIN DEĞİŞİK BİR TARZI VAR HOŞUMA GİTTİ SONUNU MERAK EDİYORUM OKUMAYANLARA TAVSİYE OLUNUR

Juve Baby

çok farklı ve değişik bi konusu var, Zaman Yolcusunun Karısı'nı okumuştum ve beğenip hiç düşünmeden bunuda aldm ve pişman olmadım.. yazar diğer tarafla ilgili şeyler yazmayı çok seviyor aynı diğer kitabında olduğu gibi, ruhlarla ilgili gizem yaratmada cidden çok iyi. kitabı çok beğendim ama ikizlerin annesinin sebebi (şimdi sölemeyim kitabı söylemiş olurum=)) beni pek tatmin etmedi, orada bi tutarsızlık var ama ona rağmen kitap çok yaratıcı (B) Valentina =( ..***..