Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

İlk Günkü Gibi

İlk Günkü Gibi

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Francis Ray

Çevirmen : Zeynep ERKUT

Sayfa Sayısı : 400

Çıkış Tarihi : Ekim 2007

Kitap Hakkında


İşten atılan ve kendini büyük bir parasal kaos içinde bulan yalnız Claire...
Claire ile birlikte işten çıkarılan, evleneceğini düşünürken hayalleri yıkılan popüler Brooke...
Ömür boyu kocası ve çocuklarını mutlu etmek için çabalamış, ama artık kendisi için bir şeyler yapmak isteyen anne Lorraine...
Üç güçlü ve güzel kadın bir araya gelip bir iş kurmaya karar verdiklerinde, aşk sınavına gireceklerini hiç düşünmemişlerdi. Her biri sevdiği erkek için özveride bulunarak, acı çekerek mutluluğu buldu...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944820332

ISBN : 9944-82-033-2

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Halime Okyay

Kitabı çok kısa bir zamanda büyük bir beğeniyle okudum. O günden sonra da yazarın başka kitapları basıldımı diye sürekli takip ediyorum ama henüz yok. En kısa zamanda yeni kitaplarının basılmasını da umut ediyorum.

dulce

Francis Ray'in bu ilk kitabı.Gerçekten çok beğendim.Üç yaş gurubundan kadınların dostlukları ve hayata karşı verdikleri mücadele çok güzel anlatılmış.Teşekkürler Epsilon yine bize şahane bir yazar daha sundun.Bu kitap yazarın Invincible Women serisinin ilk kitabı .Umarım devamı gelir.İlk defa siyah bir yazarın kitabını okudum.Ülkemizde pek siyah yazarların kitapları yok galiba.Şu ana kadar pek rastlamadım.Serinin devamını ve yazarın diğer kitaplarını sabırsızlıkla bekliyoruz.Epsilon yayınevine duyrulur.