Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

İlk Görüşte Aşk

İlk Görüşte Aşk

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Meg Cabot

Çevirmen : Süeda ÇAVUŞOĞLU

Sayfa Sayısı : 410

Çıkış Tarihi : Ocak 2009

Kitap Hakkında


New York'un en büyük gazetelerinden birinde İnsan Kaynakları servisinin sevilen personeli Kate, kendi halinde, iyi niyetli ve güzel bir genç kızdır. Üniversiteden yeni mezun olan Kate, idealist bir tavırla olaylara yaklaşarak her zaman hayattaki en önemli şeyin insanlara yardım etmek olduğunu düşünür. Ancak hayat, üniversite sıralarındaki kadar masum değildir. Dışarıda hırs, kötü niyet, rekabet ve yıpranmak da hayata dâhildir.
Amy ise Kate'in bu saflığından yararlanmak isteyen fırsatçı bir kadın olarak ailesini bile Kate ile kıyaslamaya başlar. Evlenmek istediği kişiyi de kandırmakta usta olan Amy'nin hayata karşı yaşadığı bu hoşnutsuzluğunu ortaya çıkarmaya çalışan Kate, içinden çıkamayacağı bir oyunun içinde bulur kendisini.
Sonuç mu? Beyaz atlı prensı gelir...Çünkü Mitch, ne olursa olsun ilk görüşte aşık olduğu bu kızı akıl almaz rekabet oyunlarından çekip çıkarmak ister ve her şey işte bundan sonra başlar.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821247

ISBN : 9944-821-24-7

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle