Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

İlişkilerde Anda Kalmak

İlişkilerde Anda Kalmak

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Rana Beri

Editör : Tolga Meriç – Ahmet Özgün Tatar

Sayfa Sayısı : 208

Çıkış Tarihi : Ekim 2020

44.50
Hayat başka yerde değil, anda ve burada.

Kitap Hakkında


Yaşam, yeryüzüne yayılmış bir ilişkiler ağı. Bizi hayatta tutan bu ağa bağlanabilmek içinse tek yol ilişkilerimizde anda kalmak.

 

Anda Kalmak’la yaşamın anbeanlık ritmini yakalayan Rana Beri, yeni kitabıyla hayatın akışını âdeta yeniden inşa ediyor. Bu ritme nasıl ayak uydurarak yaşayabileceğimizi, insanlık hâllerimizi apaçık gösteren özgün hikâyeler ve çözümleme-lerle anlatıyor. Bize, anda kalmanın sadece tek başımızayken yapabildiğimiz bir eylem olmadığını, esasen hayati olanın insanlarla iletişim hâlindeyken anda kalabilmek olduğunu hatırlatıyor. Anda kalmaya niyet eden herkese, hayatının her alanında ve tüm ilişkilerinde bunu nasıl gerçekleştirebilece-ğine dair cesur örnekler sunuyor.

 

İlişkilerde Anda Kalmak, aile ilişkilerinin, arkadaşlıkların, çiftler arasındaki ilişkilerin, iş ilişkilerinin, kendimizle ve gerçekle ilişkimizin tıkandığı, koptuğu bütün noktaları tek tek aydınlatıyor. 

 

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737751

ISBN : 978-605-173-775-1

Boyutları : 12.5x17.5 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar