Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

İki Yabancı

İki Yabancı

Orijinal Adı : Come Love a Stranger

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Kathleen E. Woodiwiss

Çevirmen : Seden Gürel

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 480

Çıkış Tarihi : Mart 2011

Kitap Hakkında


Adı ve hafızası olmayan bir kadın
Kadının üzerinde hak iddia eden
Biri âşık, diğeri zorba iki adam...
Trajik biçimde kaybedilen ve sonra mucizevi biçimde
Tekrar doğan bir aşk.
Gizli ihtiraslara dair baş döndürücü bir hikâye
Hem de eşsiz romancı Kathleen Woodiwiss'in kaleminden

Plantasyon sahibi Ashton Wingate, büyüleyici bir güzelliği olan Lierin Somerton'la evlenmesinden yalnızca birkaç gün sonra, çok sevdiği eşini Mississippi Nehri'nin karanlık sularında kaybeder. Bundan üç yıl sonraysa, at arabasıyla ormanlık bir arazide yol alırken, at sırtındaki pelerinli bir binici büyük bir hızla arabasına çarpar: Bu, üç yıl önce amansız Mississippi Nehri'nin soğuk sularına kurban verdiği genç eşiyle esrarengiz bir benzerlik taşıyan çok hoş bir kadındır.
Kadın, Ashton Wingate'in görkemli malikânesinde, baygın kaldığı birkaç günün sonunda uyandığı zaman kendine dair hiçbir şey hatırlamamaktadır, hafızasını tamamen kaybetmiştir. Fakat ona sevgiyle Lierin diye hitap eden bu asil ve müşfik yabancının şefkati kısa sürede kalbini çalar ve içini arzuyla doldurur. Derken yaşamlarına ikinci bir adam dahil olur; karanlık ve tehlikeli bir adam olan Malcolm Sinclair, bu genç ve güzel kadının aslında kendi karısı Lenore olduğunu iddia ederek, ikilinin birbirlerinin kollarında yeniden keşfettiği mutluluğu ortadan kaldırma tehdidinde bulunur. Ne var ki Ashton, canından çok sevdiği karısını ikinci kez kaybetmeyeceğine ve yeniden bulduğu bu mutluluğu korumak için her türlü tehlikeyi göze alacağına yemin etmiştir. Geriye tek bir soru kalmıştır sadece: Acaba Lierin ve Ashton beraber bir gelecek için geçmişin o hatırlanmayan sırlarını çözebilecek midir?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823906

ISBN : 9789944823906

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


burcu

bu yazarın başka romanlarınıda çevirirmisiniz lütfen bildiğim kadarıyla yazarın bir sürü romanı var sabırla bekliyorum

seda

Yazarın ilk kez bir eserini okudum. Ve çok ama çok sevdim. Aşkı bu kadar güzel işlemek üstelik de masum yanından ele almayı başarabilmek......Kendisi yaşıyor olsaydı elbette daha bir çok esere imza atardı. Ve ben de sıkı takipçileri arasına girerdim. Merak ve tahmin de sizleri zorlamakta. Herkeze tavsiyemdir..

Sevgi

Bu yazarın İhtiras Çiçeği adlı kitabını okumuş ve gerek edebi dili, gerekse kitabın kurgusu açısından çok beğenmiştim. Yazar, gene farklı bir bakış açısıyla, farklı konuda bir kitaba imza atarak, sürekli kendilerini tekrarlayan yazarlara roman nasıl yazılır dersi vermiş bence. İlk sayfalardaki tasvirlere bayıldım, hiç bir aşk romanında bu edebi tadı bulamadım. Çeviri ise çok başarılıydı, Seden GÜREL'i buradan tebrik ediyorum; o tasvir yağmurundaki güzellikleri okuyucuya yaşattığı için.

Yeşim

Yazarın bu romanıda bir önceki kadar güzeldi. Umarım diğer romanlarınıda çok ara vermeden yayınlarsınız. Ayrıca çevirmen Seden Gürel'i canı gönülden tebrik etmek istiyorum. İhtiras Çiçeği'nin çevirisinden sonra inanılmaz akıcıydı bu çeviri.

deniz gezer

Bir şey sormak istiyorum anlayamadım da. Bu kitap şimdiki zaman da mı geçiyor tarihi aşk kitabı mı yoksa ?

funda

kitabın arka kapağını okuduğumda o kadar etkilendimki .hemen sipariş vermek istedim gerçekten müthiş bir kitap

cennet

Okumak için sabırsızlanıyorum. Yazarın bir önceki kitabını büyük bir zevkle okumuştum. Hiç bitmesin istemiştim. Historical romance sevenlere şiddetle tavsiye ederim....